Biglia: Jesteśmy zadowoleni z tego, co zrobiliśmy do tej pory

Biglia: Jesteśmy zadowoleni z tego, co zrobiliśmy do tej pory

Lucas Biglia udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia:

Jesteśmy zadowoleni z tego, co zrobiliśmy do tej pory. Możemy z pewnością się poprawić. Zawiedliśmy w kilku spotkaniach, ale wciąż możemy się rozwijać. Ważne jest, aby umieć wyciągnąć wnioski z niepowodzeń i kontynuować naszą pracę.

Gattuso? Muszę mu bardzo podziękować, ponieważ dał mi pewność siebie i nową szansę. Nie jestem wyjątkiem od reguły, identycznie zachowuje się wobec wszystkich. Atmosfera w szatni jest ważna, wystarczy zobaczyć, co się działo po bramce Suso z Sassuolo, kiedy to Suso podbiegł do ławki rezerwowych.

Czy wydajność zespołu wzrosła dzięki Gattuso?

To prawda. Dzięki niemu pracujemy z bardzo dużą intensywnością. Zawsze jest blisko nas i nie chce, żebyśmy się poddawali. Po zakończeniu treningu może być również Twoim przyjacielem. Jeśli chcesz być w Milanie, musisz dawać z siebie 100%.

 Wiedzieliśmy, że to tylko kwestia czasu, kiedy pojawiają się odpowiednie wyniki. Mieliśmy odpowiednią jakość, ale nie potrafiliśmy przesądzić losów spotkania na swoją korzyść.

Jakie są wasze mocne strony?

Z pewnością jest to osobowość na boisku. Rozgrywanie piłki w lidze włoskiej jest trudne, ale kiedy wiesz, że dysponujesz odpowiednią jakością, pewne rzeczy przychodzą łatwiej. Są to aspekty, nad którymi pracujemy w ciągu tygodnia.

Komentarze