Biglia: Czuję się bardzo związany z Milanem

Biglia: Czuję się bardzo związany z Milanem

Lucas Biglia udzielił wywiadu dla Sky. Oto co Argentyńczyk miał do powiedzenia:

O Milanie: 

Czuję się bardzo związany z Milanem. Przechodziłem przez trudny okres podczas swojego pobytu tutaj, ale postaram się dawać z siebie wszystko dla tej koszulki. Muszę podziękować trenerowi i jego sztabowi szkoleniowemu za udzielone wsparcie. W ostatnich dwóch miesiącach poprzedniego sezonu, zmagałem się z kontuzją, która zagrażała mojemu występowi na mundialu, ale udało mi się wrócić na boisko na czas i do pełnej dyspozycji. Z czasem będzie coraz lepiej to wyglądało.

O Scudetto:

Musimy patrzeć na siebie. Gattuso powiedział niedawno, że musimy sobie podnosić poprzeczkę. Naszym celem jest powrót do Ligi Mistrzów. Mamy nadzieję, że w marcu będziemy w pierwszej czwórce ligi i uda nam się utrzymać ten rezultat do końca rozgrywek. 

O Gattuso:

Dostosowałem się do jego pracy po ciężkim roku dla mnie. Czuję się bardzo dobrze wśród kolegów z zespołu i mam bardzo dobre relacje z trenerem. 

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Biglia w formie jest nam bardzo potrzebny. A ostatnio wyglada to co raz lepiej. Jakoś lubie tego piłkarza i trzymam za niego kciuki.
 • avatar
  ełek
  "Forza Lazio!"
 • avatar
  kusniak90
  Wielu czepia się Bigli i że słaby i nie wypiera...a ale prawda jest taka że za poprzedni sezon można było to krytykować i słusznie, to w tym gra dobrze, jeśli utrzyma formę i będzie się prezentował jak z Romą moim zdaniem powinien zostać , nawet jako zamiennik jeśli ktoś mocniejszy by przyszedł, bo myślę że Montolivo niedługo odejdzie.