Bertolacci: Nigdy nie miałem szansy na pokazanie swoich umiejętności

Bertolacci: Nigdy nie miałem szansy na pokazanie swoich umiejętności

Andrea Bertolacci wypowiedział się dla Sky. Oto, co były pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

 Nigdy nie miałem szansy na pokazanie swoich umiejętności. Na brak mojej gry złożyło się wiele czynników. Być może jednym z nich była wygasająca umowa, być może nie pasowałem do koncepcji trenera, który mimo wszystko był pierwszą osobą, która chciała mnie w zespole. Tak naprawdę nie miałem zbyt wiele miejsca w ekipie Rossonerich. Nigdy nie będę żałował swojej decyzji o odejściu. Teraz jestem bardziej zdeterminowany i głodny gry. 

W zeszłym roku zostałem w Milanie, ponieważ Gattuso chciał mnie zatrzymać. Decyzja w tej sprawie została podjęta w oparciu o rozmowę z trenerem. 

Zawsze dawałem z siebie wszystko na treningach. Moi koledzy często pytali mnie, dlaczego nie rozegrałem choćby jednej minuty. Wtedy myślisz sobie, że wszyscy Cię doceniali oprócz trenera.

Komentarze

 • avatar
  taurus-95
  No nigdy nie miałeś szansy bo wiecznie byłeś kontuzjowany. Ile maksymalnie meczy był w stanie zagrać pod rząd, pamięta ktoś? Było chociaż 5?
 • avatar
  Cleaver
  Biedaczek. Najwidoczniej był jakiś powód i chyba wszyscy go znamy - jest po prostu słaby.
 • avatar
  Filippo09
  Ogólnie słaby wstęp w drużynę gdyż miał zaraz kontuzje. Wszyscy tu obecni twierdzili że 20 mln za niego to za dużo i mieli rację. Nie rozumiałem jest natomiast to że Gattuso zostawił go na kolejny sezon mając oferty przejścia i nie skorzystał z niego w lidze ani raz. Czyżby był aż tak słaby?? Podobna historia do Montolivo choć tu chętnych brak