Berlusconi: Tęsknię za Milanem, ale teraz mam Monzę

Berlusconi: Tęsknię za Milanem, ale teraz mam Monzę

Silvio Berlusconi wypowiedział się dla Rete 4. Oto, co były właściciel Milanu miał do powiedzenia: 

Cierpiałem z powodu wielu oszczerstw na mój temat, nawet podczas sprzedaży Milanu. Nie doszło do zwrotu kapitału z zagranicy. Moje firmy nigdy nie zrobiły czegoś takiego. Posiadam stosowną dokumentację, które to potwierdzi. Sprzedaż klubu była bardzo przejrzysta.

Czy tęsknię za Milanem? Tak, ale teraz mam Monzę, z wzorowymi zawodnikami, którzy przepraszają za każdy faul na przeciwniku i nie protestują po decyzji arbitra. Ponadto nie noszą brody i nie mają na sobie tatuaży. Przynajmniej mają swoje prawdziwe imiona i nazwiska, a nie te absurdalne pseudonimy, które posiadają dzisiejsi zawodnicy.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Dla mnie padło już mu na mózg. Każdy bez wątpienia jest wdzięczny za jego wysiłek i zbudowanie wielkiego Milanu, ale dziś on ma swój świat i swoje przekonania i niech tak pozostanie.
 • avatar
  karp_fso
  Starszy pan i jego dziwności - dlatego trzeba traktować Silvio z lekkim przymrużeniem oka.
 • avatar
  Paolo92
  A ja uważam, że tak jak po części był przez niego wykorzystywany Milan, tak samo i teraz Monza zostaje użyta do jego celów politycznych, stąd taka, a nie inna wypowiedź :)
 • avatar
  MK92
  Co by o Silvio nie mówić, to jest niezwykle wyrazistą osobą. Nie sposób się nudzić, czytając jego wypowiedzi ;) Grazie, Presidente, za te niezapomniane momenty z wielkim Milanem, które ubogaciły moje młodzieńcze lata. Nie wypominam już tych lat 2012-2017.
 • avatar
  adamos
  popłakałem się ze śmiechu :-) jednym słowem nikt z Milanu do Monzy się nie łapie, bo jedni mają brody, inni są ciemnoskorzy, a inni posiadają tatuaże :-)
  • avatar
   Andre
   Silvio zawsze był ekscentrykiem, ale z wiekiem coraz bardziej dziwaczaje :)