Berlusconi: Nie wiem dlaczego to nie dociera do Gattuso

Berlusconi: Nie wiem dlaczego to nie dociera do Gattuso

Silvio Berlusconi za pośrednictwem Web TV wypowiedział się na temat Milanu. Oto, co były prezydent ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

Moja Monza będzie wzorem dla włoskiego futbolu. Nasz zespół będzie składać się tylko z włoskich zawodników, którzy będą wzorem dla najmłodszych.

Derby z Milanem? To nie musi być w sen. Od dziecka jestem Milanistą.

Kto wygra najbliższe derby Mediolanu? Nie wiem, nie interesuje się aż tak bardzo Serie A. Interesuje mnie tylko Monza.

Milan Gattuso? Nie podoba mi się ten zespół. Oni powinni korzystać z ustawienia 4-3-1-2, a za plecami napastników powinien znajdować się Suso.

Higuain? Jest świetnym napastnikiem, ale musi mieć obok siebie odpowiedniego partnera. Nie rozumiem dlaczego Gattuso korzysta z ustawienia z jednym napastnikiem. Wszyscy wiedzą, że gra dwójką napastników to najlepsze rozwiązanie dla Milanu. Nie wiem dlaczego to do niego nie dociera.

Elliott? Są właścicielami, którzy dają gwarancję na lepsze jutro. Zainwestowali sporo pieniędzy w Milan i pewnie będą chcieli go odsprzedać z nastawieniem na spory zysk.

Kaká? Galliani zadzwonił do niego i złożył mu propozycję. On niestety odmówił, ponieważ musi zostać z dziećmi w Brazylii, a on musiałby pracować stamtąd. 

Komentarze

 • avatar
  G-PaN
  Ten człowiek jest niewyobrażalnie groteskowy
 • avatar
  fett85
  Z tego wszystkiego najlepszy jest ten biały pudel ze zdjęcia, wożący swój kudłaty ogon helikopterem. Berlusconi nie chce inwestować już w piłkę. Monza to pomysł na biznes, jeżeli będzie produkować talenty to będzie na siebie zarabiać. Obecnie jednak ten klub to bardziej zabawka niż poważna piłka.
  Jeżeli chodzi o Milan, to wiadomo - wszystko się kiedyś kończy, jednak w sercu pozostał sentyment za złotymi czasami z Silvio.
 • avatar
  GiveMeReason
  Może dlatego, że mamy tylko 2 napastników?
 • avatar
  kusniak90
  Oczywiście szacunek za to co zrobił dla Milanu, ale zostawił Milan też w bardzo złej kondycji finansowej i oddał klub rzekomo dopiero gdy znalazł zaufanych ludzi. Jak się skończyło wszyscy wiedzą.. Gość zatrzymał się dawno w futbolu i nie rozumie, że czasy i piłka się zmienia. Nie powinien się w żaden sposób wypowiadać na temat Milanu, a już napewno nie mówić że nie rozumie taktyki. Nic mu do tego w tym momencie. Niech zajmie się Monzą, to mu pozostało.
 • avatar
  MK92
  Po prostu cały Silvio ;) Ale wbrew pozorom wcale nie jest całkiem oderwany od rzeczywistości, skoro zrobił taki mistrzowski numer ze sprzedażą Milanu nieznanemu Chińczykowi i mocno utuczył tym samym Fininvest.