Berlusconi: Milan nie musiał sprzedawać Suso

Berlusconi: Milan nie musiał sprzedawać Suso

Silvio Berlusconi wypowiedział się dla MilanPress po meczu Monzy z Lecco (4:0). Oto, co były właściciel Milanu miał do powiedzenia.

To prawda, że przy rezultacie 4:0 nie chcieliśmy zdobyć więcej bramek. Pamiętam jak zbeształem zawodników Milanu po wygranej z Interem 6:0. Nie można upokarzać drużyny przeciwnej. To nie jest sport.

Suso? Jest mi przykro z powodu jego odejścia. Milan nie musiał go sprzedawać. Dowiedziałem się za późno, że może zostać sprzedany. Gdybym wiedział wcześniej, nie dopuścilibyśmy do tego. Czas pokaże czy wyjdzie z tego coś dobrego i czy uda się coś z tego odzyskać.

Komentarze

 • avatar
  To chyba najlepiej podsumowuje czemu dobrze że Silvio już nie dowodzi :)
 • avatar
  KAKA22
  Stary chyba zapomniał, ze już nie ma nic do powiedzenia w Milanie. Co do Suso to kompletnie odleciał. A w kwestii tego, ze „nie można upokarzać drużyny przeciwnej, bo to nie jest sport” to większej bzdury nie słyszałem. Trochę grałem w piłkę i każdy trener nam zawsze powtarzał, ze ile można strzelić to mamy strzelić wszystko, bo zaden przeciwnik w odwrotnej sytuacji nie będzie łaskawy dla nas i tez nam nakopie ile wlezie. Wiec Silvio dzieki za wszystko, ale skończ.
 • avatar
  nerwowy
  troche szacunku do prezesa. i na co ten przesmiewczy "fotoszop"? czyzby nie zasluzyl sobie na odrobine respektu przez te wszystkie lata??
  • avatar
   KAKA22
   Jaki „fotoszop”? Przecież Silvio sam sobie zafundował ten „fotoszop” przez niezliczony botoks i wstawianie zębów z kolorem mocniejszym od słońca.
  • avatar
   nerwowy
   wyglada jak Joker. to zdjecie lepsze - https://www.wsj.com/articles/the-berlusconi-comeback-1516319571
 • avatar
  MK92
  Silvio jest jedyny w swoim rodzaju. Mimo kiepskich ostatnich lat rządów w Milanie, mam ogromny sentyment do niego. No, ale niestety za często już gada od rzeczy.
 • avatar
  Pato
  buhahaha