Bennacer: Powinniśmy wcześniej zamknąć ten mecz

Bennacer: Powinniśmy wcześniej zamknąć ten mecz

Ismael Bennacer wypowiedział się dla Sky Sport i Milan TV po meczu z Torino. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 W pierwszej połowie graliśmy dobrze. Potem powinniśmy być bardziej skoncentrowani. Powinniśmy wcześniej zamknąć ten mecz. Kiedy w drugiej połowie spada tempo, utrzymanie dobrego rezultatu jest trudne. Mieliśmy kontrolę nad tym meczem, ale piłka nożna składa się ze szczegółów. Powinniśmy być bardziej skoncentrowani. Zmarnowaliśmy wiele okazji do zdobycia bramki. 

O faulu na Calhanoglu:

Widziałem Hakana przy piłce i myślę, że tam był faul. Potem oni zdobyli bramkę po wznowieniu gry. Torino ma wielu świetnych napastników, co udowodnili w tym meczu.

O zmarnowanych sytuacjach:

Sirigu świetnie spisywał się w tym meczu. Musimy być bardziej głodni pod bramką rywala. Mamy silnych napastników i powinniśmy zamknąć ten mecz jak tylko mieliśmy na to okazję.

O zejściu z boiska:

 Miałem na koncie żółtą kartkę. Poza tym nie mam jeszcze odpowiedniej kondycji. Trener dokonał zmiany, aby wpuścić na boisko nowego napastnika. Myślę, że zależało mu choćby na zdobyciu wyrównującej bramki.

O meczu z Fiorentiną:

 Musimy podejść do tego spotkania z niemal identycznym nastawieniem jak w meczu z Torino.  Musimy być razem do końca i musimy zabrać do domu cenne punkty. Chcemy to zrobić dla fanów, którzy są dla nas ważni.

 O aklimatyzacji w zespole:

 Wszystko jest w porządku. Uczę się i rozwijam. Cieszę się, że tu jestem, ale musimy wygrywać.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Będziemy mieli wiele pociechy z Algierczyka. Prezentuje on wszystkie cechy potrzebne regiscie, czyli wizjonerstwo, inteligencję, technikę i spokój. W tej chwili jest o klasę lepszy od Biglii.