Bennacer: Milan to idealny klub, gdzie można się rozwijać i dobrze pracować. 

Bennacer: Milan to idealny klub, gdzie można się rozwijać i dobrze pracować. 

Poniżej prezentujemy wypowiedź Ismaela Bennacera z dzisiejszej konferencji prasowej. Oto, zawodnik Milanu miał do powiedzenia

 O pierwszych wrażeniach:

 Czuję się tutaj bardzo dobrze. Cieszę się, ponieważ jest tutaj wszystko co potrzebne, aby dawać z siebie maksimum. Milan to idealny klub, gdzie można się rozwijać i dobrze pracować. W przeszłości Milan miał wielkich mistrzów. Muszę się starać, aby nawiązać do ich gry i zbliżyć się do nich.

 O pozycji na boisku:

 Jeśli chodzi o mnie nie mam z tym problemu, gdzie gram. To trener decyduje na jakiej pozycji zagrał w danym meczu.

 O Pucharze Narodów Afryki:

 Mam całkiem spore doświadczenie, ale gra w Afryce jest zupełnie inna. To nie jest ten sam futbol, co w Europie. Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju? Tak naprawdę nie zrobiłem nic wielkiego.

 Przybyłem do Milanu, aby dać z siebie wszystko. Dobrze znam swoje wady i zalety. 

 Czy miałeś na stole oferty z innych klubów?

 Przebywałem wtedy na Pucharze Narodów Afryki i tak naprawdę nie myślałem o przyszłości. Starałem się skupić tylko na reprezentacji. Kiedy Milan do mnie zadzwonił, nie myślałem zbyt wiele. Wiedziałem, że bardzo chcą mnie sprowadzić do swojego klubu. To było najważniejsze. 

 W Pucharze Narodów Afryki zdobyłem jeszcze więcej doświadczenia i pewności siebie, ale tutaj jest zupełnie inaczej. Milan posiada wielu świetnych zawodników. Muszę dawać z siebie wszystko podobnie jak podczas Pucharu Narodów Afryki.

 Dlaczego Giampaolo poprosił Cię, abyś tutaj przybył?

Ponieważ on lubi jak gram. Dobrze się czuję w formacji, którą preferuje trener. Każdy zna moje wady i zalety i wie na co mnie stać.

Komentarze