Bennacer: Cieszę się z powodu wielkiego wyzwania, które przede mną stoi

Bennacer: Cieszę się z powodu wielkiego wyzwania, które przede mną stoi

Ismael Bennacer udzielił wywiadu na Sky Sport. Oto, pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O zespole:

 W ostatnim czasie wszystko dzieje się bardzo szybko. Jeszcze nie tak dawno grałem w Pucharze Narodów Afryki, a teraz gram w Milanie. Miałem okazję już współpracować z nowymi kolegami z zespołu i trenerem. Ciężko pracujemy i rozwijamy się. Cieszę się z powodu wielkiego wyzwania, które przede mną stoi. Nie czułem się źle na ławce podczas ostatniego meczu. W Weronie wszystko było w porządku ze mną. Jestem do dyspozycji trenera. Jestem nowym zawodnikiem i muszę ciężko pracować.

O Biglii:

Biglia wrócił niedawno po kontuzji. Jest wielkim zawodnikiem i muszę się od niego wiele nauczyć. Taka jest piłka nożna. Biglia ma spore doświadczenie. Ma 33 lata i wie co musi zrobić na boisku, kiedy ma piłkę przy nodze czy też nie. On zawsze jest skoncentrowany do końca. Nie jesteśmy tacy sami i to dobrze, ponieważ dzięki temu mogę dowiedzieć się co on ma, a czego ja nie mam.

O derbach:

 Wszyscy musimy myśleć o tym meczu w podobny sposób.  Dla naszych fanów jest to bardzo ważne spotkanie, a dla nas jest to mecz o trzy punkty. Sobotni mecz to wydarzenie, w którym wszyscy zawodnicy chcieliby wziąć udział. Nie możemy powiedzieć, że jedna drużyna jest silniejsza od drugiej. To się okaże na boisku. Musimy wygrać to spotkanie, ponieważ jest to dla nas pierwszy duży test. Inter to świetny zespół. Zobaczymy, co uda nam się zrobić w sobotę.

Komentarze