Belotti nie trafi do Milanu?

Belotti nie trafi do Milanu?

Gianluca Di Marzio podaje do wiadomości, że łączony od dłuższego czasu z ekipą Rossonerich napastnik Torino, Andrea Belotti może ostatecznie nie dołączyć do drużyny prowadzonej przez Gennaro Gattuso. 

Zarząd Milanu ma spore wątpliwości co do sprowadzenia 24-latka z powodu jego gorszej postawy w niedawno zakończonym sezonie. Włoch zdobył bowiem 13 bramek i 7 asyst w 35 spotkaniach tego sezonu. Klub z via Aldo Rossi jest zdania, że płacenie 70-75 mln euro za kartę Belottiego [tyle bowiem chce za niego Urbano Cairo, przypis redaktorski] jest kwotą nieadekwatną do wartości piłkarza i wiele wskazuje na to, że Milan zrezygnuje z tego transferu.

Komentarze

 • avatar
  TarCus
  Belotti nie nadaje się do naszego zespołu, u nas przy braku pomocy strzeliłby jeszcze mniej
 • avatar
  Pasibrzuch
  Wymiana za Kalinicia i tak obaj są siebie warci
 • avatar
  Alcatraz77
  Milan chyba potrzebuje innego rodzaju napastnika, gwiazdy , lidera, egzekutora i kreatora jednocześnie.
  Czy taki przyjdzie śmiem wątpić.
 • avatar
  Wierzba95
  Jak na razie jest to zawodnik jednego sezonu. 70 mln to kwota dużo za duża. Może być powtórka Immobille z Borussi. Ogólnie nie taki grajek jest nam potrzebny
 • avatar
  Piotr1899
  Myślę, że gdyby ściągnąć dwóch naprawdę dobrych pomocników, kreatywnych, to Milan mógłby zostać z tymi napastnikami, którzy są obecnie w kadrze. Zarówno Silva, jak i Kalinić chyba gorszego sezonu już nie zaliczą, a to, że obaj gole strzelać potrafią dla mnie nie ulega wątpliwości. Dla mnie główny problem tej ekipy tkwi w bardzo przeciętnej linii środkowej. Poza Bonaventurą, tam nie ma człowieka, który w jakiś sposób ułatwiłby grę napastnikom. Kessie ma klapki na oczach, Biglia chyba nie zna pojęcia "prostopadłe podanie", o Montolivo i Locatellim już lepiej nie wspominać. Naprawdę, ciężkie życie mają napastnicy w Milanie.
 • avatar
  Dembiec11
  Ja tam Belottiego lubię i chciałbym zobaczyć go w koszulce Milanu. Ale nie za takie pieniądze. Sprzedać Kalinica do Chin Bakke do Hiszpanii. Może 50 mln jednak zkusi Cairo?
 • avatar
  Pasibrzuch
  Chyba najlepszym wyjściem jest sprzedaż zarówno Kalinicia jak i Silvy. Te pieniądze zainwestować w prawdziwego napastnika który zapewni te 20 goli plus w sezonie