Bellinazzo: Jeśli problemem był tylko deficyt, Milan nie zostałby wykluczony z europejskich pucharów

Bellinazzo: Jeśli problemem był tylko deficyt, Milan nie zostałby wykluczony z europejskich pucharów

Dziennikarz Il Sore 24 Ore, Marco Bellinazzo, który od dłuższego czasu przygląda się sprawie na linii Milan-UEFA, w rozmowie ze sportnotizie24.it odniósł się do możliwości odwołania się ekipy Rossonerich do TAS. Oto co żurnalista miał do powiedzenia:

Czy Milan może skutecznie odwołać się do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu? Trudno jest przewidzieć jak zachowa się TAS. Wiele będzie zależeć od tego jak zaprezentuje się klub. W przypadku pojawienia się nowego właściciela szanse na powodzenie będą większe. Jeśli nie dojdzie do zmiany właściciela możliwości mogą być ograniczone, ale to nieważne: decyzja UEFA opiera się na deficycie w okresie 2014-2017, ale potem włoska prasa sugeruje, że problemem jest obecny właściciel Milanu i biznes plan włoskiego klubu. Jeśli problemem był tylko deficyt, Milan nie zostałby wykluczony z europejskich pucharów.

Komentarze

  • avatar
    GiveMeReason
    Fajnie gdyby zamienili wykluczenie na mniejsza kadre w pucharach bo obowiazek sprzedania zawodnikow na dana kwote jest jeszcze gorszy niz wykluczenie przynajmniej moim zdaniem