Baresi: Jesteśmy Milanem i wszyscy znają swoje obowiązki

Baresi: Jesteśmy Milanem i wszyscy znają swoje obowiązki

Franco Baresi wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Feronikeli. Oto, co ambasador Milanu miał do powiedzenia.

O meczu z Feronikeli:

 Cieszymy się z powodu tego towarzyskiego spotkania. Będziemy mieli okazję zmierzyć się ze sobą i porównać oba zespoły. Mamy okazję skonfrontować się z Feronikeli i mamy nadzieję, że to wydarzenie otworzy inne drogi.

O Kosowie:

 Wszyscy byliśmy bardzo ciekawi tego miejsca, ponieważ jesteśmy tutaj po raz pierwszy. Jest to ciekawość skonfrontowania się z lokalną rzeczywistością. Myślę, że trener skorzysta z niemal wszystkich zawodników, aby kontynuować proces rotacji w zespole w związku z pierwszym meczem sezonu.

O defensywie Milanu:

 Myślę, że jest to nowe pokolenie zawodników. Milan rozpoczął nowy projekt z nowymi ambicjami, zawodnikami i trenerem. Wierzę, że Milan wciąż się rozwija. Myślę, że to odpowiedni czas, aby upewnić się, że ten zespół będzie konkurencyjny zarówno we Włoszech jak i za granicą.

O najbliższym sezonie:

 Myślę, że ten zespół może być konkurencyjny.  Podczas okresu przygotowawczego rozegraliśmy spotkania towarzyskie z ważnymi zespołami i osiągnęliśmy całkiem dobre wyniki. Jesteśmy Milanem i wszyscy znają swoje obowiązki. 

Komentarze