Bakayoko: Z każdym treningiem idzie mi coraz lepiej

Bakayoko: Z każdym treningiem idzie mi coraz lepiej

Tiemoue Bakayoko udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co Francuz miał do powiedzenia:

O formacji:

Ustawienie 4-4-2 to system, który preferuję, ale dobrze radzę sobie również w ustawieniu 4-3-3. Moja pozycja na boisku uległa zmianie, ale nie sprawia mi to problemu. Ważne, że mogę bardziej pomóc zespołowi.

O meczu z Juventusem:

Przykro mi z powodu porażki z Juventusem. Taka jest niestety piłka nożna. Mimo to jestem zadowolony z tego, co zrobiłem na boisku.

O Lazio:

Mecz przeciwko Lazio będzie dla nas bardzo ważny. Wierzymy, że uda nam się wygrać z nimi na Olimpico i osiągnąć dobry wynik. 

O gwizdach na San Siro:

Nie lubię tego zjawiska, ale je dobrze rozumiem. Mam nadzieję, że wkrótce nasi kibice będą mieli powody ku temu, aby mnie oklaskiwać.

O Gattuso:

On jest zawsze blisko swoich zawodników. Wszyscy dobrze znamy jego karierę. Jest człowiekiem o wielu cechach. Trener stara się nam pomagać na każdym kroku. Często z nim rozmawiam. Prosi mnie, abym grał w jasno określony sposób. Jego słowa dają mi pewność siebie. 

O swojej grze:

Z każdym treningiem idzie mi coraz lepiej. Jest to dopiero początek mojej przygody tutaj. Mam nadzieję że pomogę zespołowi dostać się do pierwszej czwórki w tabeli.

O relacji z Kessie:

Bardzo mi pomógł nie tylko na boisku. Pomógł mi w nauce języka, aby lepiej komunikować się z resztą drużyny i nie tylko. Mam nadzieję, że wkrótce nauczę się włoskiego.

O idolach:

Jako dziecko grałem na pozycji Ronaldinho. Był moim idolem, podobnie jak Toure.

O Maldinim:

Mam ogromny szacunek do Maldiniego. Od pierwszego dnia w Milanie jest blisko zespołu. Jeśli miałbym wskazać kogoś, kto mnie najbardziej inspiruje w Milanie, wskazałbym właśnie na niego. 

Podobieństwa między Conte i Gattuso:

Mają podobny styl pracy.

Komentarze