Bakayoko: Milan to wielki klub, w którym chciałbym zostać przez długi czas

Bakayoko: Milan to wielki klub, w którym chciałbym zostać przez długi czas

Tiemoue Bakayoko udzielił wywiadu się dla Nice Matin. Oto, co Francuz miał do powiedzenia:

O Milanie:

Na razie rozgrywany dobry sezon, nie było w nim żadnego punktu zwrotnego. Chcę udowodnić, że jestem zawodnikiem, który potrafi sprostać w grze w wielkim klubie. Milan to zupełnie inna rzeczywistość. Pierwszego dnia zostałem powitany przez Maldiniego i Leonardo. Wówczas od razu zrozumiałem, z kim mam doczynienia.

O San Siro :

 San Siro ma niesamowitą atmosferę. To prawdziwy zaszczyt móc rozgrywać tutaj spotkania. 

O przyszłości:

Milan to wielki klub, w którym chciałbym zostać przez długi czas. Wciąż jednak mam 3 letni kontrakt z Chelsea. Nie mogę więc kontrolować wszystkiego związanego z moją przyszłością.

O Gattuso:

Jest dla mnie wartością dodaną. Jest bezpośredni, szczery i konkretny w tym, co robi. Nikogo z nas nie oszukuje. Oczekuje od nas ciężkiej pracy i szczerości.

O lidze:

Serie A to bardzo taktyczna liga na wysokim poziomie. Technicznie przypomina Premier League lub Ligue 1, ale na mniejszej intensywności.

O Mediolanie:

Dobrze mi się tutaj żyje, zmieniłem między innymi swoją garderobę (śmiech). Tutaj można dobrze zjeść, podobnie jak na południu Francji.

Komentarze

  • avatar
    Slaviio
    To na pewno styl w Mediolanie jest o najlepszy w Europie Nie dziwie się kibice również nie chcą abys wracal do przepłaconego Londynu