Badelj jednak nie dla Milanu?

Badelj jednak nie dla Milanu?

Premium Sport informuje, że transfer Milana Badelja do ekipy Rossonerich może jednak nie dojść do skutku.

Włoski kanał sportowy donosi, że mimo wstępnie wypracowanego porozumienia z Chorwatem, ten zdecydował się zaakceptować ofertę ze strony Napoli, która napłynęła kilka godzin temu. Badelj ma zostać zastępcą Jorginho, który zdaniem Premium Sport niemal na pewno opuści szeregi Azzurich.

Komentarze

 • avatar
  Już widzę jak Ancelotti godzi się na Badelja kosztem Jorginho. Jeśli pasowałyby mu takie transfery to zawitałby do Milanu kiedy łysy chciał go ściągnąć...
 • avatar
  Jacubinho7
  MILANCIO
  Podobno Jorginho ma odejść do City, o czym sugerował agent piłkarza (o sporym zainteresowaniu i możliwości transferu), więc jako opcja na tymczasem póki nie przyjdzie ktoś konkretny do nich to wydaje się być spoko.

  Ja osobiście chciałbym zobaczyć Badelja w Milanie jako rezerwowego. Dałoby to powód na pozbycie się niestabilnego Montopronto i wiecznego talentu Mauriego, o którego istnieniu zapomniał chyba Gattuso.
 • avatar
  BF
  Napoli przypomnę ma Diawarę czy Roga gdzie mogą więcej pograc niż u Sarriego u którego rotacja była pojęciem obcym
 • avatar
  karp_fso
  Napoli chwyta Badelja, a niektórzy płakali, że do Milanu by się nie nadał xd polecam spojrzeć na tabelę gdzie było Napoli, a gdzie my - tak dla przypomnienia. Szkoda, byłby dobry dubler Bigli, a tak trzeba będzie się pomęczyć jeszcze jeden sezon z Montolivo.
 • avatar
  Badelj jest graczem, który poziomem pasuje raczej do odbudowujące się Milanu, a nie Napoli, które ściąga Ancelottiego by ruszyć do przodu. Neapol to za wysokie progi dla ligowego średniaka, jeśli faktycznie chcą coś osiągnąć w LM, a skoro ściągają Carlo na ławkę trenerską oznacza to, że potraktują LM poważniej niż w poprzednich rozgrywkach. Jestem przekonany, że Ancelotti nie da sobie wcisnąć byle kogo i ma zagwarantowane wzmocnienie drużyny, a zamiana Jorginho na Badelja to krok wstecz. Chorwat w Napoli co najwyżej na rezerwę.
 • avatar
  GiveMeReason
  My nie potrzebujemy zapchajdziury tylko zawodnikow ktorzy podniosa poziom druzyny nie ma czego zalowac
 • avatar
  adamos
  nie ma czego żalować???? Zawodnik za Free ktory zjada Montodrewno i Loca na dzień dobry, poziom ma i byłby super zawodnikiem dla Nas
 • avatar
  MK92
  Panowie, nie żartujmy z tym nie wiadomo jakim poziomem Badelja. Ja rozumiem, jakby to był jakiś Nainggolan czy inny Vidal, ale to jest gracz na poziomie Fiorentiny. Przypomnę, że w silniejszej Violi za Prandelliego gwiazdą był Montolivo.
  • avatar
   maly
   czasami mocniejszy klub wyzwala dodatkowe moce... ale zgadzam sie z Tobą