Antonini: To nie jest ten Higuain, którego się wszyscy spodziewali

Antonini: To nie jest ten Higuain, którego się wszyscy spodziewali

Luca Antonini udzielił wywiadu dla RMC Sport. Oto, co były obrońca Milanu miał do powiedzenia:

O Higuainie:

Higuain może być rozczarowany po incydencie w meczu z Juventusem. Z powodu zawieszenia czuje się niespokojny. To nie jest ten Higuain, którego wszyscy się spodziewali. Może i zespół nie radzi sobie do końca dobrze, ale on jest prawdziwym mistrzem i powinien być przykładem dla wszystkich. Akceptując ofertę Milanu wiedział, co się dzieje w klubie i z czym może się w nim spotkać. On dobrze wiedział, że Rossoneri są w trakcie przebudowy i, że na pewne rzeczy potrzeba czasu. On musi wykazać się pokorą oraz spokojem i przy okazji pomagać kolegom z zespołu.

O Milanie:

Milan to zawsze Milan. Gra w koszulce Rossonerich była moim marzeniem. Nawet gra w Pucharze Włoch była dla mnie prawdziwym zaszczytem. Niektórzy zawodnicy obecnego składu nie czują przywiązania do tych barw, co jest widoczne na boisku.

O Ibrahimoviciu:

Ibrahimović byłby wspaniałym wzmocnieniem dla Milanu. On może rozwinąć ten zespół w każdym zakresie, w tym także szatnię. Trzeba zrozumieć, że on i Higuain mogą grać razem. Według mnie oni mogą współistnieć bez żadnego problemu.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Dość mocne słowa Antoniniego, ale ma rację. Higuain w ostatnim miesiącu jest dużym rozczarowaniem, a niektórzy piłkarze mają problem z utożsamianiem się z Milanem, choć pod tym względem sytuacja za Gattuso i tak jest najlepsza od lat.
  • avatar
    Cleaver
    Ale juz chyba wszyscy zapomnieli, ze Higuain na poczatku strzelał bramkę w każdym meczu, w którym występował