Antonello: Obecnie współpracujemy z AC Milan przy wspólnym projekcie

Antonello: Obecnie współpracujemy z AC Milan przy wspólnym projekcie

Prezes Interu, Alessandro Antonello wypowiedział się dla Inter TV w sprawie stadionu. Oto, co działacz ekipy Nerazzurrich miał do powiedzenia:

Stadion jest fundamentalnym aspektem rozwoju klubu. Teraz jesteśmy na San Siro, na stadionie, który jest ikoną, ale wymaga on odnowy. Obecnie współpracujemy z AC Milan przy wspólnym projekcie. Nie oceniliśmy jeszcze, która z propozycji jest najlepsza: restrukturyzacja, czy stworzenie nowego stadionu. Posiadanie nowoczesnego stadionu będzie jednym z głównych czynników rozwoju obu klubów w następnych latach. 

Komentarze

 • avatar
  MilanFanJ
  tak sobie myślę, że nie miałbym nic przeciwko żeby Milan do spółki z Interem zbudował nowy stadion. pierwszy z brzegu przykład to oczywiście Allianz Arena w Monachium, gdzie grają i Bayern i TSV Monachium, a stadion podświetla się zależnie od meczu na czerwono lub niebiesko. u nas mogłoby być identycznie :D
  • avatar
   MK92
   Są plusy i minusy takiego rozwiązania, ale budowa nowego stadionu na współwłasność z Interem i tak byłaby bardziej opłacalna niż pozostanie na miejskim San Siro i jego ewentualny gruntowny remont, który pewnie pochłonąłby lwią część pieniędzy, które potrzebne by były do zbudowania nowego obiektu.