Antonelli pożegnał się z Milanem

Antonelli pożegnał się z Milanem

Luca Antonelli za pośrednictwem Instagrama pożegnał się z Milanem. Włoch rozwiązał umowę z ekipą Rossonerich. Oto treść jego komunikatu:

Właśnie rozwiązałem mój kontrakt z AC Milan. Chciałem podziękować panu Gallianiemu i Rocco Maiorino za danie mi szansy noszenia tej koszulki, o czym zawsze marzyłem. Zawsze wspierałem ten klub jako dziecko. Dziękuję również wszystkim trenerom, z którymi miałem do czynienia w ostatnich latach, ponieważ to oni sprawili, że dorastałem zarówno jako człowiek i jako piłkarz. Podziękowania należą się również wszystkim lekarzom, fizjoterapeutom, magazynierom i wszystkim osobom pracującym w Milanello. 

Specjalne podziękowania przekazuję wszystkim fanom Rossonerich i wszystkim moim przyjaciołom z tamtych lat, którzy pozostaną dla mnie niezapomniani. 

Milan ma wielkie szczęście, że posiada takich dyrektorów jak Leonardo i Paolo Maldini. Jestem przekonany, że mogą oni ponownie wprowadzić Milan na szczyt.

 Z miłością i szacunkiem do Milanu,

 Luca Antonelli

Komentarze

 • avatar
  Wujo97
  Luca zawsze Milanista !!! <3
 • avatar
  kukałson
  klasa
 • avatar
  Slaviio
  Powodzenia Luca Mam nadzieje ze zapewnisz pewne utrzymanie empoli na zawsze Czerwono czarny czekam az wrócisz z uśmiechem na San siro
 • avatar
  MK92
  Piękne słowa na pożegnanie. Szkoda, że kontuzje mocno go zastopowały, bo za Mihajlovicia to był kawał dobrego lewego obrońcy. Montella też za mało w niego wierzył moim zdaniem.