Andre Silva zostanie w Milanie?

Andre Silva zostanie w Milanie?

Andre Silva może zaliczyć niedawno zakończony sezon w wykonaniu Milanu do średnio udanych. Co prawda Portugalczyk zdobył 10 bramek i 2 asyty w 40 spotkaniach we wszystkich, jednak najczęściej na pojawiał się on na boisku w roli zmiennika co nie dawało mu powodów do satysfakcji.

Corriere dello Sport informuje, że mimo drugoplanowej roli 23-latka w ekipie Rossonerich, Gennaro Gattuso nie zamierza się go pozbywać. Trener Milanu chciałby korzystać z usług Portugalczyka również w przyszłym sezonie i dać mu zdecydowanie więcej szans na pokazie swoich umiejętności.

Włoski dziennik dodaje, że takie rozwiązanie jest możliwe tym bardziej, że niemal na pewno szeregi Milanu opuści po zaledwie jednym sezonie inny napastnik zespołu Il Diavolo, Nikola Kalinić.

Komentarze

 • avatar
  adamos
  W końcu Rino to zauważył... Myślę, że jakby tyle szans dostał Silva co Kalina, to by miał więcej bramek niż nasz super snajper....
 • avatar
  Cleaver
  Już raz czytałem, że Gattuso jest pod wrażeniem umiejętności Silvy, i po przywróceniu do "sprawności" Hakana, chce to samo zrobić z Andre Silvą. Wszyscy wiedzą jak to się skończyło ;]
 • avatar
  darasmilanista
  chyba jednak najrozsądniej by było gdyby jednak został skoro mamy nie wyjaśnioną sytuację z UEFA i może nam grozić ten cholerny zakaz transferowy... chociaż trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że jednak skończy się tylko na karze finansowej... oby, bo wykluczenie z gry w lidze europy np. to byłoby już przegięcie i to duże... z ich strony.
 • avatar
  Pato
  Oby!
 • avatar
  karp_fso
  Statystyki nie powalają, jeśli weźmiemy pod uwagę z kim głównie zdobywał te bramki. Ale IMO na drugą szansę zasługuje - jak w przyszłym sezonie się nie przebije, to trzeba będzie z nim się pożegnać, bo Silva może po prostu nie pasuje do calcio.
 • avatar
  MK92
  Zgadzam się z powyższymi głosami. Chyba warto dać Silvie jeszcze jeden sezon szansy, skoro zapłaciliśmy za niego tak duże pieniądze. Jest to jeszcze młody zawodnik, który może niespodziewanie wypalić. Co innego, jeśli chodzi o Kalinicia. Chorwata należy sprzedać przy pierwszej lepszej okazji.