Andre Silva: Uważam, że zasłużyliśmy na coś więcej

Andre Silva: Uważam, że zasłużyliśmy na coś więcej

Andre Silva wypowiedział się dla Premium Sport po przegranym meczu z Urugwajem (1:2). Oto co Portugalczyk miał do powiedzenia:

Każdy z nas był przekonany, że będziemy się w stanie zakwalifikować dalej. Chcieliśmy zagrać w ćwierćfinale, ale wracamy ostatecznie do domu. To jest piłka nożna, czasami wygrywamy, czasem przegrywamy. Uważam, że zasłużyliśmy na coś więcej.

Milan? Teraz to nie jest czas, aby mówić o Milanie. 

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  "Uważam, że zasluzylismy na coś więcej" no bez jaj, Portugalia wiele nie pokazała poza dobrą grą z kontry w meczu z Hiszpanią. Urugwaj ich zniszczył taktycznie, a Torreira schowal Ronaldo w kieszeni, aż się zastanawiam dlaczego w pierwszych meczach nie grał.
 • avatar
  Silva niech nie rozśmiesza, bo Portugalia wykorzystała limit szczęścia na najbliższe 50 lat podczas Euro 2016 i na nic więcej nie zasłużyli w Rosji. Już nawet w grupie mieli furę szczęścia w każdym meczu, a ten opowiada brednie, że drużyna jednego aktora zasłużyła na więcej. Niech lepiej weźmie się porządnie za trening, bo wejścia miał fatalne na MŚ.
 • avatar
  Piotr1899
  Jak słabiutki on musi być, skoro w beznadziejnej reprezentacji pierwszeństwo ma bezproduktywny Guedes?
 • avatar
  adamos
  dosyć już fartuchów Portugalczyków ich gra to wyglądała od lat tak samo, podaj do Ronaldo on wywalczy wolnego albo karnego a może strzeli, nikt nie strzela poza Ronaldo... A Ty Silva zapier... bo dorównujesz Kalinie.
 • avatar
  MK92
  Zasłużyli na tyle, ile sobie sami wywalczyli. Głupie gadanie sfrustrowanego Silvy...