Ancelotti: W 2015 roku odmówiłem Gallianiemu

Ancelotti: W 2015 roku odmówiłem Gallianiemu

Carlo Ancelotti wypowiedział się podczas prezentacji książki Alberto Costy "Da Calcio ai Pink Floyd" na temat swojego niedoszłego powrotu do Milanu w 2015 roku. Oto, ta trener Napoli miał do powiedzenia.

W 2015 roku Galliani bardzo nalegał na mój powrót do Milanu. Milan poszukiwał szkoleniowca na nowy sezon i Galliani bardzo chciał sprowadzić mnie do domu. Kiedy przyjechał do Madrytu, powiedziałem mu, że będę musiał zrobić sobie przerwę, ponieważ czeka mnie operacja i przez jakiś czas nie będę mógł trenować.

Komentarze

 • avatar
  Ilfenomeno
  Po prostu narobiłeś w rajtki i bałeś się splamić swoje dobre imię.
  Ancelotti na pewno nie zbawiłby naszego Milanu.
 • avatar
  MK92
  I słusznie Carletto postąpił, bo z pustego i Salomon nie naleje. Poza tym, pamiętamy dobrze, jak w kwietniu 2016 roku Silvio potraktował Sinisę, bo miał fanaberię z Brocchim i skończyło się jeszcze gorzej. To nie był wówczas poważny klub, jakim był jeszcze w latach świetności z Ancelottim na ławce. Zresztą, teraz jest niewiele lepiej...
  • avatar
   MK92
   Otóż to. Mihajlović jak na skład, którym dysponował, dał radę w Milanie. Wcześniej w Sampdorii też mu dobrze szło. Może nie trenuje na takim poziomie, na jakim wykonywał rzuty wolne, ale to już uznana marka w Italii.