Alemany: Nie ma oferty za Rodrigo

Alemany: Nie ma oferty za Rodrigo

Dyrektor Generalny Valencii, Mateu Alemany wypowiedział się na konferencji prasowej na temat rozmów z Atletico Madryt o przenosinach Rodrigo. Według wcześniejszych doniesień transfer ten mógł mieć duży wpływ na odejście z ekipy Los Colchoneros, Angela Correi.

Nie ma na ten moment żadnej oficjalnej oferty za Rodrigo. Biorąc pod uwagę sytuację finansową klubu, rozumiem decyzję większościowego akcjonariusza o sprzedaży zawodnika. Ktokolwiek próbował go do siebie sprowadzić, wycofał swoją ofertę w efekcie czego osiągnięte porozumienie nie zostanie zrealizowane. Nasz zawodnik trenuje teraz i jest do dyspozycji trenera w nadchodzącym spotkaniu z Realem Sociedad. Nie jestem pewien od kogo uzależniona jest ta sytuacja, ale myślę, że od Atletico Madryt. Cały czas jednak musimy być przygotowani na odejście Rodrigo i potrzebę znalezienia odpowiedniego następcy.

Wstrzymanie przez Rojiblancos rozmów w sprawie Rodrigo może skomplikować transfer Angela Correi do Milanu. Sprzedaż Argentyńczyka miała być sposobem na zdobycie funduszy niezbędnych do pozyskania Hiszpana.

Komentarze

  • avatar
    Pato
    Rozsądnie byłoby zacząć to domino od Silvy do Valencii, wtedy Milan byłoby stać na Correę, a Atletico na Rodrigo.
  • avatar
    MK92
    Ta historia chyba już nigdy się nie skończy...