Albertini: Jako fan boli mnie obecna sytuacja

Albertini: Jako fan boli mnie obecna sytuacja

Demetrio Albertini udzielił wywiadu dla Sportmediaset. Oto, były zawodnik Milanu miał do powiedzenia. 

 O obecnym Milanie:

 Jako fan boli mnie obecna sytuacja. Nie zawsze musimy dokonywać porównań z przeszłością. Jeśli tak będziemy robić, nie wyjdziemy z tej sytuacji. Dziś musimy zastanowić się nad tym, co zrobić w przyszłości, aby zbudować lepszy zespół. W ostatnich spotkaniach dało się zauważyć, że Milan jest obecny na boisku i walczy o zwycięstwo w każdym meczu.

O Ibrahimoviciu:

 Tak doświadczony zawodnik jak Ibra przydałby się zespołowi. Wiele jednak zależy od jego kondycji fizycznej. Zobaczcie, co zrobił Bonaventura: wrócił, zaczął zdobywać bramki i zapewnił zespołowi trochę spokoju. Mieszanka doświadczonych i utalentowanych zawodników jest konieczna, aby osiągnąć sukcesy.

O Bennacerze:

 Mam bardzo silną więź z numerem 4 i wywodzi się ona od mojej koszulki w Milanie. Bennacer radzi sobie dobrze, ale musi nabyć więcej doświadczenia. Miałem szczęście grać z bardziej doświadczonymi zawodnikami ode mnie. Bennacer ma najczęściej obok siebie młodszych zawodników. Musimy dać mu czas. Ma on cechy, które pozwalają mu grać na środku boiska. Gra na jego pozycji wymaga odpowiedniej ciągłości. Zobaczymy jak jego kariera potoczy się w najbliższych latach. Wówczas będziemy mogli dokonać dokładniejszej oceny.

Komentarze