Albertini: Bacca potrzebuje zespołu, który będzie go wspierał

Albertini: Bacca potrzebuje zespołu, który będzie go wspierał

Demetrio Albertini za pośrednictwem AS Colombia postanowił wypowiedzieć się na temat Carlosa Bakki oraz Fadamela Falcao. Oto co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia:

Bacca przypomina mi na boisku w pewnym stopniu Inzaghiego. Mają ze sobą wiele cech wspólnych. Bacca potrzebuje zespołu, który będzie go wspierał. Myślę, że jeśli zdecyduje się na powrót do Milanu będzie mógł na to liczyć i zrobi odpowiedni krok w swojej karierze, nawet jeśli La Liga różni się od Serie A.

Falcao w Milanie? On posiada dużo doświadczenia, które mogłoby dać naprawdę wiele Milanowi. Po kontuzjach odniesionych w barwach Atletico obniżył jednak noty i ciężko mi stwierdzić czy poza doświadczeniem mógłby wnieść coś dobrego do Rossonerich. 

Komentarze

 • avatar
  GiveMeReason
  Co to za chory pomysl z Falcao ?? Juz lepiej ogrywac Silve
  • avatar
   Jacubinho7
   Lepszy Falcao niż taki Zaza czy Morata :D
 • avatar
  adamos
  A ja bym wywalił Kalinę dał szanse Bacce, Silva więcej szans plus sprawdzał go na prawym skrzydle, dawał szansę Diasowi z Primki i kupił Depaya plus kogoś na środek pomocy. Pomoc Jack/Hakan, Biglia/X. Kessie/X atak Depay/Dias, Bacca/Cutrone/Silva, Suso/Silva/Depay albo wariant dwóch napadziorów a za nimi Depay/Hakan