Albertini: Tego właśnie brakowało drużynie w ostatnim czasie

Albertini: Tego właśnie brakowało drużynie w ostatnim czasie

Demetrio Albertini udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Oto, co były piłkarz Milanu miał do powiedzenia:

O Piątku:

Piątek może jeszcze bardzo się rozwinąć. Sprowadzono go, aby strzelał bramki i od pierwszego spotkania wykonuje swoje zadanie na boisku. Udało mu się wpłynąć na oblicze zespołu, ale teraz nie może się zatrzymywać.

O Paquecie:

Bardzo mi się podoba jako zawodnik. To nietypowy piłkarz z Ameryki Południowej, który szybko zdążył się zaaklimatyzować w nowym klubie. Na boisku to połączenie zawodnika o stylu gry europejskim i argentyńskim, ale bazuje on na brazylijskiej szkole futbolu. Paqueta zapewnia jakość w pomocy Milanu. Tego właśnie brakowało drużynie w ostatnim czasie. 

O Bakayoko:

 Jego dobra gra to zasługa Gattuso. Fani są wymagający i chcą wszystkiego od razu. Często trzeba jednak poczekać kilka spotkań na rozwój wydarzeń. Dobrze, że Gattuso zrozumiał, co Bakayoko może dać Milanowi pomimo trudnych początków Francuza w naszych szeregach.

O Biglii:

 On też będzie potrzebny zespołowi, jednak teraz będzie musiał znaleźć równowagę.

O Maldinim:

Szanuję decyzję Paolo o kontynuowaniu kariery w piłce nożnej jako członek zarządu. Cieszę się, że wrócił do świata calcio i ponownie reprezentuje Milan, choć w innej roli.

Komentarze

 • avatar
  UEFA
  Chyba każdy czekał na Maldiniego
 • avatar
  KAKA22
  Z tym Bakayoko to faktycznie może być coś na rzeczy, że to zasługa Gattuso. Pamiętam jak Gattuso mówił na konferencjach, że Bakayoko potrzebuje czasu, że jeszcze nie jest gotowy a poźniej powoli go wprowadzał do drużyny no i mamy efekty.
  • avatar
   adamos
   zasługę to ma Biglia, że złapał kontuzje w innym wypadku Bakayoko by kisł na ławce... Bo dla Rina obce jest słowo rotacja i zmienianie czegokolwiek...