Agent Rodrigueza: Od stycznia będzie musiał grać regularnie

Agent Rodrigueza: Od stycznia będzie musiał grać regularnie

Agent Ricardo Rodrigueza, Gianluca Di Domenico udzielił wywiadu dla Radio Marte. Oto, co przedstawiciel zawodnika miał do powiedzenia.

 O przyszłości Szwajcara:

 Od stycznia będzie musiał grać regularnie, ponieważ Euro zbliża się wielkimi krokami. On chce zagrać na tym turnieju, ale do tego potrzebna jest ciągłość na boisku. Na ten moment nie ma on zbyt wiele przestrzeni. Podczas dotychczasowych rozmów z klubem, daliśmy jasno do zrozumienia, że Ricardo musi grać częściej, szczególnie w rundzie rewanżowej.

O Napoli:

 Ricardo jest w stanie zrobić wszystko dla Gattuso, nawet zagrać w Serie B, nawet w Benevento, w klubie, który bardzo szanuję i, który zasługuje na pozycję lidera w Serie B. Nie chcemy wywierać żadnej presji na Gattuso,  ale jeśli pojawi się możliwość ponownej współpracy, będziemy na nią czekać. Ricardo spędził tegoroczne wakacje w Neapolu, więc nie skłamię jeśli powiem, że on kocha Neapol.

 O możliwym wypożyczeniu:

 Pewne jest to, że Ricardo chce grać. Jeśli Milan wypożyczy Ricardo, powinien w jego miejsce wypożyczyć innego zawodnika. Może być to jednak problematyczne dla Rossonerich. Mamy nadzieję, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Zarząd Milanu składa się z profesjonalistów.

Komentarze

 • avatar
  Filippo09
  A ja powiem tam. Trzeba było pokazać coś wartościowego na boisku, gdy nie miał poważnego konkurenta to nie byłoby tego problemu teraz
 • avatar
  Rodriguez grał bodajże w Wolfsburgu jako środkowy obrońca. Może spróbować takiego wariantu z RR zamiast Musacchio?
  • avatar
   MK92
   Ach, gdyby tak się dało połączyć defensywne umiejętności Rodrigueza z ofensywnym usposobieniem Hernandeza, to byśmy mieli w Milanie czołowego lewego obrońcę we Włoszech. Ale tak jak piszesz - Szwajcar mógłby zagrać na przykład na lewej stronie w trójce środkowych obrońców z Musacchio i Romagnolim, a Conti i Theo staliby się wówczas typowymi wahadłowymi.