Agent Rodrigueza o spotkaniu w Casa Milan i nie tylko

Agent Rodrigueza o spotkaniu w Casa Milan i nie tylko

Agent Ricardo Rodrigueza, Gianluca Di Domenico, udzielił wywiadu dla Radio Marte. Oto, to przedstawiciel piłkarzy miał do powiedzenia.

O Rodriguezie:

W Casa Milan panuje wspaniała atmosfera. Klub jest zarządzany przez trzech, wielkich profesjonalistów, którzy rozumieją piłkę nożną. Dzisiaj byłem w Casa Milan, gdzie doszło do spotkania z kierownictwem. Była to zwyczajna rozmowa, podczas której potwierdziliśmy wzajemny szacunek wobec siebie.

 Co myślisz na temat powrotu Ancelottiego na San Siro w sobotni wieczór?

Carlo tworzył historię Milanu. W Milanie cieszy się on wielkim szacunkiem i z pewnością zostanie on przywitany na San Siro tak, jak na to zasługuje. 

Milan nie może zaliczyć ostatniego okresu do udanych i z pewnością będzie szukać okazji do odkupienia swoich win. Mecz z Napoli może być ku temu świetną okazją, również dlatego, że kibice wierzą w sukces swojego zespołu i będzie ich naprawdę wielu na trybunach.

 Czy powrót Ibrahimovicia do Milanu jest możliwy?

Fani chcieliby ponownie zobaczyć Ibrahimovicia w Milanie. Nie znam jednak szczegółów. Pewne rzeczy związane z mercato są mi obce. Myślę, że to kierownictwo potrzebuje trochę czasu. Oni dobrze wiedzą, czego potrzebuje zespół. Jestem pewien, że Milan znów będzie wielki.

Komentarze