Agent Paquety: Paqueta pracuje nad zwycięską mentalnością od najmłodszych lat

Agent Paquety: Paqueta pracuje nad zwycięską mentalnością od najmłodszych lat

Eduardo Uram, agent Lucasa Paquety udzielił wywiadu dla calciomercato.com. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia

O Milanie: 

Lucas jest bardzo szczęśliwy w Milanie, gra dużo, a cały zespół wykonuje świetną robotę. On dobrze wiedział, że klub ma do niego zaufanie i jest świadom tego, że jest jeszcze przed nim bardzo długa droga do osiągnięcia celów wyznaczonych przez klub. 

O Gattuso:

Gattuso wspiera go od pierwszego dnia. Lucas jest szczęśliwy, że ma możliwość trenowania pod okiem Gattuso.  

Czy to prawda, że Real i PSG byli zainteresowani Paquetą?

 Tak, to prawda, ale to już jest przeszłość. Nie ma sensu o tym rozmawiać. Lucas nie miał żadnych wątpliwości. Po rozmowie z dwoma wielkimi zawodnikami jakLeonardo i Maldini od razu wybrał Milan. Paqueta pracuje nad zwycięską mentalnością od najmłodszych lat.

O powołaniu do reprezentacji Brazylii:

 Nie byłbym tym faktem zaskoczony. To byłby prawdziwy zaszczyt. Podczas swojego pobytu we Flamengo otrzymał już szansę od Tite.


Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Obserwuję go od 2015 i wierzyłem w niego od samego początku. Na razie pokazuje się z dobrej strony, choć może być lepiej. Szkoda, że gra jako mezzala. Ta pozycja ogranicza jego potencjał, który w nim drzemie. On powinien grać zdecydowanie wyżej. Mam nadzieję, że Gattuso nie będzie go hamował, a Paqueta będzie mógł w spokoju się rozwijać.
  • avatar
   Kamilo
   Jako mezzala jest nieco ograniczany z przodu, ale patrząc obiektywnie to dużo robi w obronie. Walczy, odbiera piłkę i ją wyprowadza. Chłop jest w tym momencie nam potrzebny na tej pozycji, a jak będzie niepotrzebny w obronie to myślę że będzie zwolniony z zadań defensywnych.
  • avatar
   Jacubinho7
   Aha... Czyli mamy marnować czyjś talent tylko dlatego, bo nie sprowadzono kogoś na mezzalę? To głupota... Może i sobie radzi na tej pozycji, ale zdecydowanie więcej może dać w ofensywie. Niestety zarząd dał ciała podczas mercato nie sprowadzając nikogo na poziomie do środka pomocy (Paqueta to nominalnie trequartista, jego nie liczę). Mam nadzieję, że przez to Paqueta nie ucierpi, bo "mistrzowi" taktyki Gattuso tego nie wybaczę....
 • avatar
  Paolo03
  Dla mnie Paqueta to z obecnych pierwszy wybór do pomocy. Duzo pracuje w obronie i świetnie sobie radzi w ataku. Mógłby więcej uderzać ale na to myślę przyjdzie pora. Nie sądzę ze Lucas jest ograniczany na tej pozycji. Wielu zawodników grywało podobnie i byli/są wielcy.
 • avatar
  MK92
  Fantastyczny chłopak. Z marszu rozruszał naszą drużynę na boisku, a to dopiero jego początki w naszych barwach. No i czuję wielką dumę, że taki talent zakochał się w Milanie od pierwszego wejrzenia. Wkrada się do mojego serca.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Jest podstawą do budowy zespołu aby wrócić na stare miejsce w Europie czyli do LM.tylko żeby nie zrobili tej głupoty co kilka lat temu gdy oddali Zlatana i Thiago Silve.