Agent Paquety: Lucas jest naprawdę szczęśliwy z powodu transferu do Milanu 

Agent Paquety: Lucas jest naprawdę szczęśliwy z powodu transferu do Milanu 

Eduardo Uram, agent Lucasa Paquety udzielił wywiadu dla calciomercato.it. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia: 

O Milanie:

Jestem bardzo szczęśliwy. Otrzymaliśmy wiele ofert za niego od wielu europejskich klubów, ale zdecydowaliśmy się na AC Milan, ponieważ byliśmy przekonani,  że dzięki jego umiejętnością technicznym idealnie dopasuje się do włoskiego futbolu.

Taktyka występująca w Serie A sprawi, że Lucas może stać się bardziej kompletnym zawodnikiem. Jego progres  szybko postępuje, idealnie dostosowuje się do tego, o co prosi go Gattuso. Lucas jest naprawdę szczęśliwy z powodu transferu do Milanu i uważa, że dokonał właściwego wyboru.

O Kace:

Porównania z Kaką? Nie lubię dokonywać porównań. Każdy zawodnik ma swoją własną charakterystykę. Dzisiejsza piłka jest inna niż w poprzednich latach. W swoich czasach Kaká był nadzwyczajny i mam nadzieję,  że Paqueta nawiąże do sukcesów swojego rodaka. To byłoby fantastyczne. Jego priorytetem jest dokonanie wielkich rzeczy wraz z Milanem.  To pozwoli mu zdobyć miejsce w reprezentacji Brazylii. Na ten moment priorytetem jest zdobycie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. To jest główny na ten sezon.

Komentarze