Agent Laxalta: Jego zamiarem jest pozostanie w klubie

Agent Laxalta: Jego zamiarem jest pozostanie w klubie

Agent Diego Laxalta, Ariel Krasouski wypowiedział się dla calciomercato.com. Oto, przedstawiciel Urugwajczyka miał do powiedzenia

W przyszłym roku fani zobaczą prawdziwego Laxalta. Jego zamiarem jest pozostanie w klubie. Diego mocno wierzy, że może być ważnym zawodnikiem dla Rossonerich. Musimy jednak zrozumieć jakie będą decyzje klubu i nowego trenera. Chcę podkreślić, że na ten moment zawodnik czuje się dobrze w Milanie i chce kontynuować swoją przygodę z tym klubem. Będziemy czekać na decyzję innych. 

Na razie nie zdecydowaliśmy się na znalezienie jakiegokolwiek alternatywnego rozwiązania dla Diego. Plotki na jego temat pojawiają się również w Ameryce Południowej. Jesteśmy na bieżąco z doniesieniami mediów. Do tej pory żaden klub nie kontaktował się z nami w sprawie Diego. Nikt z Milanu nie informował nas o jakichkolwiek ofertach. Nikt z Torino do nas nie dzwonił, podobnie jak nikt z innych klubów.

Komentarze

  • avatar
    Jak wchodził z ławki to zawsze zasuwał. W obliczu fatalnej sytuacji kadrowej na bokach obrony w tym momencie ja bym go nie puszczał, jako zmiennik nadaje się znakomicie.