Agent Laxalta: Diego zawsze miał wielbicieli w Rosji

Agent Laxalta: Diego zawsze miał wielbicieli w Rosji

Agent Diego Laxalta, Ariel Krasouski wypowiedział się dla calciomercato.com na temat swojego klienta. Oto, co przedstawiciel Urugwajczyka miał do powiedzenia.

Czy konkurencja ze strony Theo Hernandeza może wpłynąć na przyszłość Laxalta?
Tak, oczywiście. Diego musi poczekać, aż trener da mu szansę i musi ją jak najlepiej. Zgodnie z logiką, każdy musi walczyć o miejsce w składzie. Teraz musi tylko czekać i trenować najlepiej, jak potrafi. Musi udowodnić, że potrafi być zawodnikiem na miarę Milanu. Na szczęście jest graczem, który jest bardzo poszukiwany podczas każdego mercato. Jeśli przyjdzie konkretna oferta dla klubu i zawodnika, wówczas ją rozważymy. Teraz krążą różne plotki, ale... w tej chwili wciąż nic konkretnego. 

Czy Spartak Moskwa ponownie się nim zainteresował?
Na razie to nic konkretnego, ale mogą potwierdzić zainteresowanie. Diego zawsze miał wielbicieli w Rosji: są prośby o informacje, konsultacje, ale wciąż to nic konkretnego. Mogę zapewnić, że nie ma zaawansowanych rozmów.

Czy to samo dotyczy Krasnodaru i Lokomotivu?

Tak. Na razie nie udało nam się nic osiągnąć z rosyjskimi klubami, ale zobaczymy, co wydarzy się w przyszłości. 

Diego z chęcią wrócił do Milanu. Jest gotowy zademonstrowania swoich umiejętności. On chciałby wypełnić umowę z Milanem. Jeśli pojawi się interesująca oferta, wówczas przeanalizujemy ją z klubem.

Komentarze