Agent Kramaricia: On wzbudza zainteresowanie połowy Europy

Agent Kramaricia: On wzbudza zainteresowanie połowy Europy

Agent Andreja Kramaricia, Vincenzo Cavaliere udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co przedstawiciele piłkarze miał do powiedzenia.

 O zainteresowaniu ze strony Milanu:

Kramarić wzbudza zainteresowanie połowy Europy. On jest jednym z najbardziej bramkostrzelnych napastników w Europie. W Niemczech jest jednym z tych, którzy strzelili najwięcej w ostatnich dwóch sezonach, nawet jeśli nie grają w Bayernie Monachium lub w Borussii Dortmund. Wszystkie zespoły, które szukają napastnika są nim zainteresowane.

 Czy obecność w kierownictwie kogoś takiego jak Boban może być zaletą dla Milanu?

 Oczywiście. Boban bardzo często podąża za chorwacką drużyną narodową, gdzie Kramarić gra z wielką ciągłością. Jego bramki zawsze był decydujące. Dzięki nim Chorwacja pojechała na mundial. W zeszłym roku Hoffenheim trafił bezpośrednio do Ligi Mistrzów dzięki jego dwóm bramkom w ostatnim meczu z Borussią Dortmund. Kramarić zdobył wiele ważnych bramek i asyst w swojej karierze.

 Ile Hoffenheim chce za niego?

 Trudno mi powiedzieć, ale wierzę, że około 30-40 mln euro.

 Czy jest to ostatni moment na ostateczny skok jakościowy ze strony Kramaricia?

On jest bardzo szczęśliwy w Hoffenheim, czuje się tutaj bardzo dobrze i jest uważany za świetnego zawodnika. Co prawda zmienił się trener, ale wciąż do realizacji jest ważny projekt, więc nie śpieszy się on ze swoim odejściem. Jasne jest, że jeśli pojawi się ważna oferta, z pewnością ją ocenimy. Projekt i formacja będą również miały znaczenie.

W 4-3-1-2 Giampaolo jaką rolę mógłby odgrywać?

Kramarić nie jest środkowym napastnikiem, ale cofniętym napastnikiem. W formacji Giampaolo mógłby grać teoretycznie na trzech pozycjach. Mógłby grać zarówno jako napastnik, a nawet za plecami napastników.

Komentarze

 • avatar
  Slaviio
  Boban zaczyna dzialac Interesujacy pomysl...
  • avatar
   casusius
   Zaczyna działać, tylko nie tam gdzie trzeba.
   Wraca Silva jest Piątek , Patrick nie zechce siedzieć na ławce.
   Nam potrzeba playmakera i obrońcy.
   Napastnik tylko za napastnika.
   Bardzo ciekawy grajek...tylko czy potrzebny.
 • avatar
  kusniak90
  O ile rozumiem że Silva zostaje to nie rozumiem sprowadzania Chorwatów... niech sprowadzi Rakiticia albo Modricia a nie średniaków tylko dlatego że są jego rodakami i świat o nich zapomniał.. a jeśli chodzi o Silvę to powinien zostać bo raz że potrzeba 3 nominalnych napastników, a dwa Giampaulo chce sprawdzic Silvę. Jeśli nie wypali to po sezonie podziękować.
 • avatar
  Slaviio
  Kramaric jest dla mnie o poziom wyżej niż Silva..