Agent Kjaera: Simon chciałby zostać w Milanie

Agent Kjaera: Simon chciałby zostać w Milanie

Agent Simona Kjaera, Mikkel Beck udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co agent piłkarza miał do powiedzenia. 

 Od kiedy Simon dołączył do zespołu, niemal natychmiast zajął miejsce w wyjściowym składzie Milanu. Jak się czuje Simon w Milanie?

 Simon jest bardzo szczęśliwy w Milanie. Od początku swojego pobytu czuje się tutaj bardzo dobrze. Uważam, że do tej pory grał bardzo dobrze i bardzo szybko dostosował się do nowego zespołu. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z dotychczasowej współpracy z ekipą Rossonerich. 

Czy Kjaer chciałby zostać w Milanie?

Tak, Simon chciałby zostać w Milanie także w przyszłym sezonie i myślę, że są ku temu podstawy, tym bardziej, że Milan posiada opcją wykupu jego karty z Sevilli. Mamy nadzieję, że dzięki niezwykle pozytywnym występom uda mu się potwierdzić swoją pozycję także w przyszłym sezonie.

 Czy rozmawiałeś na ten temat z Milanem?

Tak, ale na razie klub zajmuje się innymi sprawami. Będziemy musieli trochę poczekać na ich decyzję. Do tej pory nie umawialiśmy się na żadne spotkanie. Milan posiada możliwość odkupu jego karty do 30 czerwca. Musimy poczekać na tę datę i wtedy będziemy wiedzieć czy Milan będzie chciał kontynuować współpracę z Simonem czy nie. Simon uważa, że mógłby pomóc zespołowi w najbliższych 2-3 latach i sądzi, że kontynuowanie współpracy z klubem byłoby najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich stron.

Komentarze