Agent Immobile: Milan także o niego pytał

Agent Immobile: Milan także o niego pytał

Agent Ciro Immobile, Alessandro Moggi wypowiedział się calciomercato.com na temat swojego klienta. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia.

To normalne, że taki klub jak Napoli interesuje się Ciro. Giuntoli jest jednym z wielbicieli jego talentu. Wcześniej doszło do kontaktów z takimi drużynami jak Inter, Milan czy rok temu z zespołami z Chin. Trudno jest mi wyobrazić sobie trenera, który nie ceni takiego piłkarza jak Ciro. Od 5 lat Ciro jest niesamowity. 

Bez względu na zainteresowanie Napoli i innych klubów, mercato może nie dojść do skutku z powodu zagrożenia koronawirusem. Jego umowa obowiązuje do 2023 roku. Jeśli ktoś jest nim zainteresowany, będzie musiał zapukać do drzwi Lazio.

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  U nas by na pewno tyle nie strzelał ;]
 • avatar
  bananowy
  I zagranicą kariera jego też nie wyglądała dobrze ;)
 • avatar
  MK92
  Immobile to świetny snajper i fajnie byłoby mieć go u nas, tyle że w Lazio Ciro funkcjonuje w perfekcyjnie naoliwionej maszynie z Luisem Alberto, Sergejem czy Correą za swoimi plecami. Znając życie, to we współczesnym Milanie pewnie zaraz by się zaciął na amen.
 • avatar
  kusniak90
  O to chodzi, że u nas jak ręką odjął by zapomniał jak się strzela. W Milanie brakuje pomocników, napastnicy są zdania na siebie samych, taka jest prawda. Niech się zajmą drugą linią, a później napastnikiem, a nie po raz kolejny to samo.