Agent Deulofeu: Milan jest jego domem

Agent Deulofeu: Milan jest jego domem

Alberto Botines, agent Gerarda Deulofeu udzielił wywiadu dla calciomercato.com. Oto, to przedstawiciel piłkarze miał do powiedzenia: 

Milan jest jego domem. On spędził tam 6 miesięcy i z wielkim uczuciem wspomina swój pobyt w ekipie Rossonerich. Gerard ma świadomość, że kibice zawsze go wspierali. To miłe, że taki klub jak Milan wciąż wyrażeniem zainteresowanie. W ostatnich dniach okienka transferowego żył z wielkim spokojem, skupiony na obecnym klubie. Watford to klub, który sprawia, że możesz się rozwijać i odzyskać wiarę we własne umiejętności. On dobrze wie, że jak dobrze poradzi sobie w Londynie to będzie mógł ponownie zagrać w wielkim klubie.

Dlaczego nie osiągnięto porozumienia w sprawie jego powrotu do Rossonerich?

Milan skontaktował się z Watford i zapytał o sytuację Gerarda. On jest bardzo ważnym zawodnikiem dla Watford i bardzo trudno byłoby zgodzić się na jego sprzedaż w trakcie sezonu. Pomysł narodził się pod koniec styczniowego okienka transferowego. Watford zdało sobie sprawę z tego, że nie ma czasu na wypożyczenie piłkarza z opcją wykupu lub transfer definitywny. Anglicy poinformowali drugą stronę, że zawodnik nie jest na sprzedaż i w ten sposób przerwano wszelkie dyskusje, dziękując przy tym Milanowi za sposób w jaki podszedł do całej sprawy. Taką decyzję podjęto w oparciu o wolę Gino Pozzo [syn właściciela Watford, przyp.red], który nie chciał sprzedać jednego z najważniejszych zawodników w styczniu. Szerszenie walczą o awans do pierwszej dziesiątki tabeli. Obecnie znajdują się między siódmą, a ósmą pozycją i nie chcieli rezygnować ze swojego zawodnika.

Czy Deulofeu może wrócić w czerwcu do Milanu?

Jak już powiedziałem, on jest bardzo szczęśliwy w Watford. Przywitano go tutaj bardzo dobrze, on chciał zostać w klubie, który dał mu możliwość grania od pierwszej minuty. Gerard jestem traktowany jak bohater. W Watford znalazł dla siebie drugi dom, zespół ma się dobrze i zajmuje dobrą pozycję w tabeli. To, co się wydarzy latem tego roku to zupełnie inna historia. Gerard chce udowodnić, że jest świetnym zawodnikiem i może stać się ważnym punktem tego klubu. Z pewnością stać go na transfer do jeszcze ważniejszego i większego klubu niż Watford. Teraz jest bardzo skoncentrowany na teraźniejszości, chcę osiągnąć pewne cele, zdobywać bramki i zapewnić asysty swoim kolegom z zespołu.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Ewidentnie robią grunt pod letni transfer Deulofeu do Milanu. Dla mnie Hiszpan jako opcja do rotacji jak najbardziej może przyjść, ale docelowo na lewym skrzydle widziałbym jednak kogoś lepszego.
  • avatar
    adamos
    Temu Panu już podziękujemy....