Agent Contiego: Uważamy, że przyszły rok będzie należał do Contiego

Agent Contiego: Uważamy, że przyszły rok będzie należał do Contiego

Mario Giuffredi, agent Andrei Contiego, udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia.

Jak się ma Conti?

 Niedawno urodził mu się syn i spędził 4 dni w szpitalu wraz ze swoją partnerką. Jest szczęśliwy. Podobnie jak inni zawodnicy, Andrea trenuje w domu zgodnie z programem, który otrzymał od klubu.

 Jak oceniasz dotychczas rozegraną część sezonu w wykonaniu Contiego?

Tak naprawdę sezon dla niego rozpoczął się od przybycia Piolego, a nie od lata. Za kadencji Giampaolo prawie w ogóle nie grał. Ten sezon rozpocząć się od przyjścia Piolego i trwa do dziś. Uważam, że jest to pierwszy, prawdziwy okres ciągłości w grze po urazie. Nie licząc spotkania z Genoą, który był surrealistycznym meczem dla wszystkich, myślę, że Andrea pokazał, że wraca do właściwej formy. Być może pokazał mniej w fazie ofensywnej, ale nastąpiła poprawa w fazie defensywnej, ponieważ Pioli kładzie większy nacisk na grę w defensywie. W przyszłym roku spodziewamy się Contiego, którego znamy.

 Czy latem dojdzie do rozmów z Milanem w sprawie przedłużenia umowy?

 Do tej pory z nikim nie rozmawiałem na ten temat. Zawodnik jest otwarty na wszelkie rozmowy. W lecie pozostanie mu tylko 2 lata umowy. Jeśli klub chce rozmawiać o przedłużeniu umowy, jesteśmy do jego dyspozycji, ale nie zamierzamy o nic prosić. Uważamy, że przyszły rok będzie należał do Contiego. W ostatnich miesiącach znalazł ciągłość grze i wrócił do pełni sprawności. W przyszłym roku będzie on w stanie zaprezentować w pełni swój potencjał. Powtarzam, nie będziemy nikogo prosić o żadną umowę. Jesteśmy do dyspozycji klubu. Oni wiedzą, gdzie nas szukać.

Komentarze