Agent Castillejo: Mogę was zapewnić, że Samu chce pozostać we Włoszech

Agent Castillejo: Mogę was zapewnić, że Samu chce pozostać we Włoszech

Agent Samu Castillejo, Rafa Zurro wypowiedział się dla calciomercato.com na temat swojego klienta. Oto, co przedstawiciel zawodnika miał do powiedzenia. 

Espanyol? W tej chwili są to tylko plotki, które można przeczytać w prasie. Mogę was zapewnić, że Samu chce pozostać we Włoszech, w Milanie. Nawet jeśli nadejdą oferty, to od nas zależy czy zawodnik zmieni otoczenie. 

Mała liczba minut na boisku?
Wyborów dokonuje trener. Nie oceniamy ich i nie zmieniają one naszych intencji. Swego czasu miał bardzo pozytywny moment w tym sezonie, ale potem doznał kontuzji i wszystko uległo zmianie.

Komentarze

  • avatar
    DanielACM
    A szkoda, ze chce zostać. Każdy nasz skrzydłowy poza Bonaventurą powinien wylecieć. Suso ewentualnie na ławkę bo szuka formy już kilka sezonów.
  • avatar
    MK92
    Doceniam jego zaangażowanie, gdy jest już na boisku. Widać, że bardzo mu zależy na dobrej grze. Niestety, podobnie jak u Boriniego, brakuje mu umiejętności. Castillejo może zostać, ale nic więcej niż rola rezerwowego w Milanie nie ma prawa go czekać. Najlepiej by było, gdyby stworzyć jakieś połączenie Samu i Suso.