Agent Calhanoglu: Wczorajszy występ odzwierciedla wszystkie jego pragnienia i ambicje

Agent Calhanoglu: Wczorajszy występ odzwierciedla wszystkie jego pragnienia i ambicje

Agent Hakana Calhanoglu, Gordon Stipic wypowiedział się dla Tuttomercatoweb.com. Oto, co przedstawiciel zawodnika miał do powiedzenia.

O wczorajszym meczu:

 Myślę, że wczoraj rozegrał ważne spotkanie i miał swój udział w trzech bramkach. Nie przesadzę jeśli stwierdzę, że Hakan doskonale przygotował się do gry w związku z pandemią. Udowodnił, że jest prawdziwym profesjonalistą i ma wielkie ambicje zarówno osobiste jak i te związane z zespołem. Nie jestem zaskoczony jego formą. To tylko część z tego, co wkrótce zobaczymy. Hakan ciężko pracuje każdego dnia, nawet od 5 do 7 godzin. Jego praca jest widoczna na boisku.

O ustawieniu 4-2-3-1:

Myślę, że Hakan może grać na wielu pozycjach. W obecnej formacji radzi sobie bardzo dobrze. On już grał w tej formacji w Niemczech. Hakan potrafi czytać grę i jest elastyczny na boisku. Wczorajszy występ odzwierciedla wszystkie jego pragnienia i ambicje.

O przyszłości:

 Wszyscy wiedzą, że jego kontrakt wygasa w 2021 roku i wszystko zaczyna się od nowa. Nie rozmawiałem jeszcze na ten temat z Milanem. Zarówno ja, jak i Hakan mamy wielkie ambicje. Hakan chciałby grać w Lidze Mistrzów i nie ukrywamy tego. Hakan jest skoncentrowany i naładowany pozytywną energią. Jest jednym z zawodników, który chciałby z Milanem wrócić na szczyt.

Komentarze