Agent Boriniego: W najbliższym czasie będziemy musieli znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Agent Boriniego: W najbliższym czasie będziemy musieli znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Agent Fabio Boriniego, Roberto De Fanti udzielił wywiadu dla Radio Rossonera. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia.

 Pod względem fizycznym wszystko jest z nim w porządku. W przeszłości miał pewne problemy, ale teraz jest gotów do gry.

Dlaczego Borini nie gra?

 Każdy trener dokonuje własnych, uzasadnionych wyborów. W najbliższym czasie, wspólnie z Fabio będziemy musieli znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Czy jego umowa wygaśnie w czerwcu?

 Kiedy podpisywaliśmy umowę z Milanem, zawarliśmy opcję przedłużenia umowy o kolejny rok. Jeśli Milan nie skorzysta z tej opcji, umowa Fabio wygaśnie w czerwcu.

Czy Borini odejdzie w styczniu?

 Fabio zawsze prezentował odpowiedni poziom. Grał w takich klubach jak Chelsea, Liverpool i Roma. To oczywiste, że nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji, nawet jeśli doskonale ją rozumie. Logika sugeruje, że w styczniu będziemy pracować nad tym, aby zmienił on otoczenie.

 Gdzie może on trafić?

Włochy, Anglia... Nie brakuje nam rozwiązań.

 Jak oceniasz dotychczasową współpracę z ekipą Rossonerich?

 Oceniam ją bardzo pozytywnie. Borini dołączył do klubu jako zmiennik. W ciągu ostatnich dwóch lat rozegrał 75 spotkań. On zawsze pokazywał, że kocha grać w tej koszulce i zawsze wykazywał się dostępnością niemal na wszystkich pozycjach na boisku, niezależnie od tego, kto był trenerem zespołu. Fabio jest bardzo profesjonalnym zawodnikiem. Jest bardzo inteligentną i pozytywną osobą. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów i nigdy nie udzielił kontrowersyjnego wywiadu. Mieliśmy nadzieję, że jego przygoda w Milanie potrwa dłużej, ale na wszelki wypadek musimy myśleć o innych opcjach.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Momentami to ja już bym wolał Boriniego zamiast tych strzałów na wiwat Hakana, czy zamulania nieskutecznymi dryblingami Suso.. tyle tylko że potem jak widzimy jak prezentuje się Borini to też sie odechciewa... fajny zawodnik na średniaka, krzyż na drogę.
 • avatar
  Maldini i spolka juz kompletnie odjechali. chca wydawac swoj mini budzet z zimowego mercato na srodkowego obronce, ktory jest zbedny? dobrze prezentuje sie Romagnoli, Musacchio zaczyna grac coraz lepiej, a Duarte kiedy byl zdrowy pokazywal, ze moze szybko stac sie podpora defensywy. wkrotce powinien tez grac nawet Caldara. jesli kierownictwo obawia sie o kontuzje, to powinni tylko wypozyczyc jakiegos doswiadczonego obronce.
  .
  te 20 mln + dodatkowe fundusze powinni przeznaczyc na registe z prawdziwego zdarzenia, a takze napastnika. wlasciwie te 2 pozycje wymagaja najwiekszych wzmocnien, a szczegolnie pierwsza. Maldini i spolka odjezdzaja coraz dalej od rzeczywistosci...