Agent Biglii: Zobaczymy, co się wydarzy pod koniec sezonu

Agent Biglii: Zobaczymy, co się wydarzy pod koniec sezonu

Agent Lucasa Biglii, Enzo Montepaone wypowiedział się dla Calcio Today na temat swojego klienta. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia.

Z Lucasem wszystko jest w porządku. W ostatnim czasie ciężko pracował, aby odzyskać siły po serii kontuzji, które w ubiegłym roku nie dawały mu wytchnienia. Mogę powiedzieć, że teraz jest w naprawdę świetnej formie zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym. Jego formę porównałbym do tej z Lazio. 

Giampaolo? Jest mi przykro z powodu jego zwolnienia. Pracował on bardzo ciężko i dobrze. Starał się zrozumieć jak sprawić, aby Lucas i inni zawodnicy osiągali lepsze wyniki. Szkoda,  że nie zebrał on owoców swojej pracy. 

Pioli? Powiedzmy, że jego przybycie to ogromna zaleta i doskonale o tym wie. Cały czas poznaje nowych zawodników i każdego dnia na czymś zyskuje.

Odnowienie umowy? Milan wierzy w Biglię. Potwierdzają to fakty. Zobaczymy, co się wydarzy pod koniec sezonu.

Komentarze

  • avatar
    mam nadzieje, ze nie beda czekali do lata i sie dogadaja juz zima, co do rozwiazania umowy za porozumieniem stron. ktoz wie, moze zejdzie Biglia troche ze swego kontraktu. a jesli nie, to i tak nie ma co sie zastanawiac. szkodnikow trzeba sie pozbywac.
  • avatar
    Pato
    W sempreMilan pisza ze Biglia bedzie grał, a Bennacer moze byc przesuniety na pozycje Kessiego, czyli teoretycznie nic nowego, a praktyce jeszcze nie było to probowane przez Giampaolo. Ja osobiscie chcialbym widziec Bennacera na srodku co tydzien, a Biglia na ławce zostać by mógł.