Agent Biglii: Priorytetem dla Lucasa jest pozostanie w Milanie

Agent Biglii: Priorytetem dla Lucasa jest pozostanie w Milanie

Agent Lucasa Biglii, Enzo Montepaone udzielił wywiadu dla calciomercato.com. Oto, co przedstawiciel piłkarze miał do powiedzenia.

Czy spotkałeś się już z Milanem, aby porozmawiać o przedłużeniu umowy?

Przybędę do Włoch w środę, aby porozmawiać z Milanem.

 Czy Biglia chce zakończyć swoją karierę w ekipie Rossonerich?

  Stanowisko Lucasa jest dosyć jasne. On chce zostać w Milanie.  Musimy też zrozumieć intencje klubu wobec niego. Niedługo przyjeżdżam do Włoch i będziemy mieli okazję porozmawiać o jego przyszłości.

 Czy możliwy jest jego powrót do Boca Juniors?

Boca Juniors to bardzo ważny klub, który ma wielki szacunek wobec mnie i Lucasa. Według mnie nie nadszedł jeszcze czas na powrót do Argentyny.

 O zainteresowaniu ze strony Olympique Marsylia:

 Na dzień dzisiejszy nie mogę potwierdzić zainteresowania z ich strony. W grę wchodzą również inne opcje takie jak ewentualne przedłużenie umowy. Priorytetem dla Lucasa jest pozostanie w Milanie. 

Czy chiński klub Hebei może spróbować ściągnąć Biglię latem?

Rok temu pojawiło się zainteresowanie z ich strony. Latem może wydarzyć się wiele rzeczy. Lucas chce pisać historię Milanu.

O sporze z Kessie:

 Całe zajście zostało niemal od razu wyjaśnione. Między nimi nie ma żadnego problemu. Lucas jest osobą bezkonfliktową, która łączy ze sobą zespół i chce jak najlepiej dla drużyny. Lucas powiedział kiedyś do Gattuso,  że szatnia jest dla niego jak kościół.

Komentarze