Agent Biglii: Otrzymaliśmy ciekawą ofertę od świetnego, francuskiego klubu

Agent Biglii: Otrzymaliśmy ciekawą ofertę od świetnego, francuskiego klubu

Agent Lucasa Biglii, Enzo Montepaone wypowiedział się dla Sportnews na temat przyszłości swojego klienta. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia.

Lucas myśli tylko o Milanie i chce zakończyć ten sposób w najlepszy możliwy sposób. W przyszłym tygodniu będę w Mediolanie, żeby porozmawiać z klubem o przyszłości Lucasa. Wtedy będziemy mogli lepiej zrozumieć obecną sytuację. 

Boca? Tak, kontaktowali się z nami. Powiedziałem im, że czekamy na zakończenie sezonu, a potem zdecydujemy, co jest dla nas najlepsze. Po raz drugi od 5 lat Boca pyta mnie o Lucasa. Na ten moment wątpię jednak w powrót Biglii do Argentyny. 

Ligue 1? Tak, to prawda. Otrzymaliśmy ciekawą ofertę od świetnego, francuskiego klubu. Nie mogę jednak powiedzieć o kogo chodzi, ale to najlepszy klub w Ligue 1. Otrzymaliśmy także oferty z innych klubów, ale w tej chwili Lucas chce kontynuować swoją przygodę z Milanem. Zobaczymy, co się wydarzy po zakończeniu sezonu. 


Komentarze

 • avatar
  Matti112
  Droga wolna... niech ktoś da za niego 15 mln i będzie git...
 • avatar
  casusius
  Skoro nie może powiedzieć, że to PSG to niech nie mówi.
  Tylko niech dadzą (jw.) 15-taka i gra gitara.
  Poważnie mówiąc, Lucas chyba czuje co się święci.
  Pewne jest,że po kontuzji to zupełnie inny zawodnik.
  Chłopak zdaje sobie sprawę, że nie dostanie dobrego kontraktu w Mediolanie i prawdopodobnie klub zechce się Go pozbyć po sezonie.
  Naturalne więc , że razem z agentem rozglądają się za nowym pracodawcą.
 • avatar
  MK92
  A ja czytałem, że ponoć chodzi tu o Marsylię. Z jednej strony Biglia na ogół nie daje Milanowi tyle, co dawał Lazio, ale z drugiej, patrząc na mizerię naszej ławki rezerwowych, jeśli chodzi o drugą linię, która jeszcze dodatkowo skurczy się letem wraz z odejściem Bertolacciego, Mauriego i Montolivo, to chyba jednak wolałbym Argentyńczyka zostawić.
  • avatar
   casusius
   Wszystko się zgadza Mati.
   Tylko przy całym szacunku dla Biglii to jest trochę szumu transferowego.
   Skoro już teraz chłopak jest na rotacji to co będzie jak przyjdzie jeszcze jakiś (kozak) ... tak się łudzę
  • avatar
   Filippo09
   Z jednej strony zgadzam się z tobą, ale ile ta wymieniona trójka razem dostała szans w tym sezonie na pokazanie się? 5? Wystarczy jeden dobry zamiennik lub młody ambitny zawodnik na zmianę i Lucas może zejść na dalszy plan