Agent Bakki: Milan to już jest zamknięty rozdział dla Bakki

Agent Bakki: Milan to już jest zamknięty rozdział dla Bakki

Agent Carlosa Bakki, Sergio Barila wypowiedział się dla Tuttomercatoweb.com na temat swojego klienta. Oto co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia:

Carlos jest szczęśliwy, że trafił do Villarreal. Już pod koniec ubiegłego sezonu, hiszpański klub próbował go zatrzymać w swojej drużynie i ten cel ostatecznie udało się zrealizować. Bacca jest zadowolony z takiego obrotu spraw i nie może doczekać się nowej przygody w ekipie Żółtej Łodzi Podwodnej. 

Milan to już jest zamknięty rozdział dla Bakki. To był ważny etap w jego karierze. Spędził tam dwa lata. Teraz myśli on tylko o Villarreal. Nowe kierownictwo Milanu może zdziałać naprawdę wiele w klubie. Do tego w Milanie jest bardzo dobry trener i jakościowi zawodnicy. Carlos zostawił w Milanie wielu przyjaciół. Milan może wrócić do czasów swojej świetności

Komentarze

  • avatar
    KAKA22
    Ostatnie cztery zdania są miłe dla nas ale dobrze, ze już nie ma Bacci z nami. To był człowiek, któremu łatwiej się strzelali bramki w Hiszpanii i sam po przyjściu do nas to przyznał. A po drugie był w pewnych momentach nieznośny jak strzelał fochy ciągły grymas na twarzy jakby to był conajmniej Messi a inni zawodnicy to gracze z okregowki.