Kolejna wygrana w presezonie - AC Milan 3:1 Brescia

W ramach ostatniego testu przed starciem z Shamrock Rovers, Milan podejmował w Milanello Brescię Calcio.

Kibice obu drużyn musieli czekać na jakąkolwiek bramkę do 40. minuty spotkania. Wówczas Franck Kessie wykorzystał wrzuconą w pole karne piłkę po rzucie rożnym i pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce [klik]

Do przerwy, Rossoneri prowadzi ze spadkowiczem Serie A 1:0.

Podopieczni Stefano Piolego podwyższyli prowadzenie w 49.minucie. Lorenzo Colombo wykorzystał otrzymaną piłkę w polu karnym rywala i z niewielkiej odległości trafił do braki rywali [klik]

W 61.minucie, Milan zdobył trzecią bramkę w dzisiejszym meczu. Davide Calabria zagrał futbolówkę do Samu Castillejo. Hiszpan wdarł się w pole karne Brescii i oddał strzał na lewy słupek. Piłka szczęśliwie odbiła się od wewnętrznej części słupka i znalazła drogę do siatki [klik]

W 74.minucie, Brescia zdobyła bramkę kontaktową. Ghezzi oddał strzał na bramkę Cipriana Tatarusanu. Rumun obronił pierwszy strzał zawodnika gości, ale nie zdołał obronić dobitki. W całej tej sytuacji źle zachowała się defensywa Rossonerich, która nie zareagowała zbyt przytomnie przy całej akcji [klik]

W dalszej części spotkania nie ujrzeliśmy już więcej bramek. W takich okolicznościach, Milan pokonuje beniaminka Serie B 3:1.

AC Milan (1-4-2-3-1): G.Donnarumma; Calabria, Kjaer, Gabbia, Theo Hernandez; Kessie, Bennacer; Castillejo, Calhanoglu, Saelemaekers; Colombo

Brescia (1-4-3-1-2): Andrenacci; Sabelli, Papetti, Mangraviti, Martella; Spalek, Bjarnason, Dessena; Zmrhal; Ayè, Morosini

Skrót: [klik]