Gazidis: Przed nami trudna droga, ale znajdziemy sposób, aby przez nią przejść

Gazidis: Przed nami trudna droga, ale znajdziemy sposób, aby przez nią przejść

Ivan Gazidis wziął udział w prezentacji Stefano Piolego na stanowisku pierwszego trenera Milanu. Oto, co CEO Milanu miał do powiedzenia.

Witam wszystkich zgromadzonych. Przede wszystkim chciałbym podziękować Giampaolo. On jest bardzo dobrym trenerem, przed którym stoi wielka kariera. Rozumiemy frustrację naszych fanów. Milan znalazł się w trudnej sytuacji z myślą, że nie będziemy w stanie wykurować się. Rozpoczynamy jednak nową podróż. Kochamy nasz zespół. Przejęliśmy klub, który ocaliliśmy od bankructwa i ewentualnego spadku do Serie D, który zaliczyła Parma. Mamy pewne trudności, które doprowadziły nas do wykluczenia z europejskich pucharów. Przed nami trudna droga. Nadal będziemy popełniać błędy, ale chcę was zapewnić, że jesteśmy zdeterminowani. Chcemy, aby Milan wrócił na szczyt. Popełniamy błędy, ale zamierzamy je naprawić. Jesteśmy ambitni i chcemy zainwestować łącznie 1,2 mld euro w stadion, aby konkurować na arenie międzynarodowej. Przed nami trudna droga, ale znajdziemy sposób, aby przez nią przejść. W lecie ulepszyliśmy nasz zespół dzięki kolejnym inwestycjom. Jesteśmy jednym z 6 największych inwestorów na świecie. Z czasem fani zrozumieją jakość nowych zawodników. Na chwilę obecną dzielą nas 4 punkty od naszego celu minimum. Mamy okazję wrócić do gry. Sprowadziliśmy doświadczonego trenera, który może ulepszyć naszych zawodników.

Komentarze

 • avatar
  yahood3
  Punkty może i dzielą nas 4, ale grą odstajemy o lata świetlne - kwestia czasu a z 4 zrobi się 14 jak nie więcej :'(
 • avatar
  Cleaver
  Prezentacja trenera a ten gada o stadionie i inwestycji. What the hell.
 • avatar
  Jaca
  " Przede wszystkim chciałbym podziękować Giampaolo. On jest bardzo dobrym trenerem, przed którym stoi wielka kariera." - rzeczywiście, prawdziwy fachowiec. Widać szczególnie po wynikach i średniej punktów w Seria A. Ohhh wait, a czy Wy przypadkiem przed momentem nie zwolniliście tego bardzo dobrego trenera, któremu wróży się wielką karierę?
  "Z czasem fani zrozumieją jakość nowych zawodników." - najpierw to zatrudnijcie fachowca na ławkę, bo wydajecie kolejne setki milionów, a wyników brak. Żeby zagrać w Lidze Mistrzów trzeba mieć mistrza na ławce. Podobnym brakiem roztropności w Europie cechuje się tylko zarząd ManUtd.
 • avatar
  milka
  Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
  Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

  wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.paniedzis.pl
  i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!