[13:20] Dwudziesty pierwszy dzień mercato: Temat Bakayoko wciąż żywy, Milan pracuje nad obrońcą

[13:20] Dwudziesty pierwszy dzień mercato: Temat Bakayoko wciąż żywy, Milan pracuje nad obrońcą

Przed nami dwudziesty pierwszy dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Pierre'a Kalulu, Brahima Diaza, Sandro Tonalego, Cipriana Tatarusanu i przedłużył umowę ze Zlatanem Ibrahimoviciem.   Kto wzmocni, a kto opuści ekipę Rossonerich w najbliższym czasie?   Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy  do śledzenia naszej relacji live. Zaczynamy!

Wczorajsza relacja [klik]

[13:20] Milannews.it: Wesley Fofana i Kristoffer Ajer to alternatywy Milanu w przypadku niepowodzenia transferu Nikola Milenkovicia. 

[13:19] Milannews.it: Milan czeka na oferty za Lucasa Paquetę. Olympique Lyon wciąż myśli o Brazylijczyku.

[13:19] Milannews.it: Milan powinien wrócić do rozmów w sprawie Tiemoue Bakayoko po fazie play-off Ligi Europy.

[13:18] Milannews.it: Tommaso Pobega powinien dołączyć do Spezii na zasadzie "suchego" wypożyczenia. Na ten moment są omawiana ostatnie szczegóły umowy.

[13:15] La Gazzetta dello Sport: Rozmowy z Chelsea w sprawie Tiemoue Bakayoko stanęły w martwym punkcie. Alternatywą dla Francuza jest m.in. Andre Anguissa. 

[13:15] Milannews.it: Na jutro zaplanowano spotkanie z Fale Ramadanim, agentem Federico Chiesy i Nikola Milenkovicia. Fiorentina jest gotowa wysłuchać ofert za Włocha. W przypadku Serba, trwają prace nad przedłużeniem z nim umowy.

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Ciężko będzie wyjąć Milenkovicia jednak osobiście uciesze się nawet z Norwega za rozsądne pieniądze.