[22:49] Trzydziesty szósty dzień mercato: Milan rozmawia o przedłużeniu umowy z Suso

[22:49] Trzydziesty szósty dzień mercato: Milan rozmawia o przedłużeniu umowy z Suso

Przed nami trzydziesty szósty dzień mercato we Włoszech. Do tej pory Rossoneri potwierdzili transfery Theo Hernandeza, Rade Krunicia, Rafaela Leão i Ismaela Bennacera. Kto jeszcze dołączy latem do Rossonerich, a kto ich opuści? Odpowiedź na to pytanie może paść dzisiejszego dnia. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji live z mercato.

Wczorajsza relacja [klik] 

[22:49] Sky Sport: Andrea Conti chce zostać w Milanie. Włoch chce w najbliższych godzinach porozmawiać o tym z Paolo Maldinim.

[19:45] Libero: Milan chciałby otrzymać 35 mln euro plus bonusy za Francka Kessie. Na razie najlepsza oferta za piłkarza pochodzi od Wolverhampton, które zaoferowało 28 mln euro.

[19:43] Mediaset: Diego Laxalt i Ivan Strinić mogą latem zmienić otoczenie. Wiele zależy od ofert, które pojawiają się za obu zawodników.

[19:42] Mediaset: Milan może rozważyć sprzedaż Ricardo Rodrigueza o ile ktoś zaoferuje za niego 15-18 mln euro.

[19:28] La Gazzetta dello Sport: Milan rozmawia z agentem Suso, Alessandro  Luccim na temat przedłużenia umowy między stronami. Hiszpan chciałby przedłużyć umowę do 30 czerwca 2024 i zarabiać 4,5 mln euro netto za sezon. Klauzula odejścia zawodnika (35-40 mln euro, zależy od źródła) miałaby zostać usunięta.

[16:15] Milannews.it: Agent piłkarski, Giuseppe Riso przybył niedawno do Casa Milan. Ma on rozmawiać z Milanem o jednym ze swoich klientów, Pietro Pellegrim.

[12:19] Milannews.it: Dzisiaj powinno dojść do spotkania pomiędzy przedstawicielami Milanu, a agentem Diego Laxalta, Arielem Krasouskim. Tematem rozmów ma być przyszłość Urugwajczyka na San Siro. Zawodnik otrzymał oferty z Włoch i z zagranicy.

[12:11] La Gazzetta dello Sport: Milan nie kontaktował się z Sampdorią w sprawie Jacopo Sali. Włoch nie znajduje się w planach ekipy Rossonerich. Obrońca był łączony ostatnio przez włoskie media z zespołem Il Diavolo jako następca Andrei Contiego. 

[12:01] Rai Sport potwierdza doniesienia Carlo Pellegattiego w sprawie Andre Silvy.

[08:34] Carlo Pellegatti (Mediaset): W transferze Andre Silvy do Monaco ma pomóc karta młodziutkiego Pietro Pellegriego. Włoski napastnik z rocznika 2001 zdążył już zaliczyć premierowe trafienie na francuskich boiskach w poprzednim sezonie.

Komentarze

 • avatar
  taurus-95
  Pellegri może i wielki talent, tylko więcej czasu spędza w szpitalach niż na murawie. Już tu takich mieliśmy no i mamy.
 • avatar
  Pablo80
  Zdaleka od tego drewna.
 • avatar
  Laxalta bez żalu pożegnać.
 • avatar
  matisiek980115
  Więcej młodych nam nie potrzeba do treningu nam potrzeba piłkarza który już coś sobą reprezentuje i nie trzeba nad nim tyle pracować Ten Pietro to zły pomysł. Jacobs Sali nie potrzeba nam mamy contiego który przy większej ilości czasu gry wróciły na właściśle tory. Laxalt powinien opuścić nasz zespół nie ma co czekać
 • avatar
  Kamilo
  Jak Monaco chce Silve to niech dają 30mln i po problemie. Wcześniej tyle im pasowało do momentu zamknięcia transferu. Jeśli nie oni to ktoś inny zapłaci tyle za Andrzeja, bo Mendes to załatwi bez problemu.
  • avatar
   matisiek980115
   Oby nie poszli na wymianę za tego pietro z dopłatą bo młodych graczy do szkolenia mamy dosyć dużo
 • avatar
  Paolo03
  Monaco w zeszłym roku dało za niego 20mln więc ciekawe na ile teraz go wyceniaja. Gość zagrał ledwo 3 mecze... jeśli zawołają za niego 15 baniek to śmiechne. Będziemy mieli fajne porównanie ze sprzedażą Cutrone. Z resztą już można gratulowac Genoi że za tyle pieniędzy go sprzedali. W tym momencie jest wart co najwyżej 5-8 mln€.
  • avatar
   matisiek980115
   Jeżeli chcą dołożyć go do transferu to muszą dopłacić najmniej 20 parę mln euro