[13:01] Premium Sport: Odrzucona oferta za Romagnolego

[13:01] Premium Sport: Odrzucona oferta za Romagnolego

Przed nami kolejny dzień okienka transferowego we Włoszech. Kto wzmocni,  a kto opuści szeregi Milanu w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie właśnie dziś. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z mercato.

Zaczynamy!

[13:01] La Gazzetta dello Sport: Milan wciąż życzy sobie za kartę Gianluigiego Donnarummy 70 mln euro. Jak na razie żaden klub nie przedstawił oferty za 19-latka, ale to może się zmienić za sprawą efektu domina, które może nastąpić w najbliższym czasie.

[03:13] Agent Davide Calabrii, Oscar Damiani przyznał w rozmowie z Radio CRC, że mimo zainteresowania ze strony takich klubów jak Napoli, jego klient zamierza kontynuować swoją karierę w Milanie.

[02:32] Premium Sport: W ostatnich tygodniach Chelsea próbowała przekonać Alessio Romagnolego do transferu na Stamford Bridge. Zarówno Milan jak i piłkarz odrzucili taką możliwość. 

Komentarze

 • avatar
  UEFA
  Forza Romek !!!! kocham cie
 • avatar
  Sapere_aude
  Oby przyszły lepsze lata, bo jednak czuję, że za rok bądź dwa lata trudno może być zatrzymać Romagnoliego, ale póki co... Cieszyć się, że jest z nami
 • avatar
  pkng
  Super, że Romek zostaje. Mam nadzieję, że przez te problemy z właścicielami, Milan nie ucierpi zbytnio podczas okienka transferowego.