[15:46] Pedulla: Milan może zapłacić mniej za Piątka, nocne kontakty w sprawie Danjumy

[15:46] Pedulla: Milan może zapłacić mniej za Piątka, nocne kontakty w sprawie Danjumy

Przed nami kolejny dzień okienka transferowego we Włoszech. Czy ktoś oprócz Lucasa Paquety wzmocni ekipę Rossonerich? Dla kogo styczeń okaże się ostatnim miesiącem w  zespole Il Diavolo? Odpowiedzi na te pytania mogą, choć nie muszą paść dzisiejszego dnia.

Relacja z wczorajszego dnia [klik] 

[15:46] Il Messaggero: Milan nie rezygnuje ze sprowadzenie Stefano Sensiego. Sassuolo niechętnie podchodzi do sprzedaży piłkarza w styczniu.

[10:15] La Gazzetta dello Sport: Genoa nie jest zainteresowana Alenem Haliloviciem.

[09:31] La Gazzetta dello Sport: Transfer Krzysztofa Piątka może zostać zrealizowany we wtorek. Milan może zapłacić za Polaka 40 mln euro lub niewiele mniej dzięki karcie Andrei Bertolacciego.

Alen Halilović raczej nie weźmie udziału w tej transakcji.

[01:10] Alfredo Pedulla: Rozmowy z Genoą w sprawie Alena Halilovicia i Andrei Bertolacciego nie wpłyną na negocjacje związane z Krzysztofem Piątkiem. 

[01:04] Alfredo Pedulla: Genoa może upuścić nieco z ceny za Krzysztofa Piątka w  przypadku płatności za jego kartę w jednej lub dwóch ratach. Milan  planował na początku zapłacenie za usługi Polaka w trzech ratach.
[01:00] La Gazzetta dello Sport: Wczoraj wieczorem miały miejsce kontakty na linii Milan - Club Brugge w sprawie Arnauta Danjumy. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  No, wielka szkoda, że ten Bertolacci nie chce pójść z Haliloviciem do Genoi. Jeżeli Gazidis nie będzie dawał absurdalnych kontraktów tego typu zawodnikom, to już będzie to dobra zmiana.
  • avatar
   kusniak90
   Dokładnie, a nie później zawodnicy z kilku milionowymi kontraktami siedzą na ławie i nic nie robią. Montolivo, Bertolacci i Halilović to tak do pierwszego odstrzału. Zastanawia mnie po co Chorwat w ogóle przychodził..
 • avatar
  Pato
  Nie ogarniam co robi agent Bertolacciego? Przeciez mogli by sie uprzec ze nie chca ani centa mniejszej pensji niz ma, Milan i Genoa mogly by placic po polowie, wszyscy by na to poszli... w Genui sie sprawdzal, a w Milanie nie dostal i nic nie zapowiada tego zeby mial dostac choc minute...