[17:52] Czternasty dzień mercato: Meksykanin zaoferowany Milanowi, nowa oferta za Veretout kwestią godzin

[17:52] Czternasty dzień mercato: Meksykanin zaoferowany Milanowi, nowa oferta za Veretout kwestią godzin

Przed nami czternasty dzień mercato we Włoszech. Do tej pory Rossoneri potwierdzili transfery Theo Hernandeza i Rade Krunicia. Czy ktoś oprócz wspomnianej dwójki wzmocni latem zespół Diavolo? Kto opuści latem Milan? Odpowiedź na pytania może paść dzisiejszego dnia. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji live z mercato. 

Wczorajsza relacja [klik]

Zaczynamy!

[17:52] Manfredi Caleca, agent Rodolfo Pizzarro wypowiedział o plotkach łączących swojego klienta z Milanem [klik] 

[13:42] Mediaset: Milan jest poważnie zainteresowany Matiją Nastasiciem. Rossoneri bedą próbowali pozyskać Serba na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

[13:37] Mediaset: W poniedziałek Milan powinien podnieść ofertę za Jordana Veretout. Powinna ona wynieść 18 mln euro plus 2 mln euro w ramach bonusów. Rossoneri mają nadzieję, że do połowy przyszłego tygodnia uda im się zamknąć transfer z udziałem Francuza.

[13:24] Everton Soares ogólnie o przyszłości dla Globoesporte:

Mam propozycję na stole. Nie mogę podać nazwy klubu, o którym mowa i nie mogę zagwarantować, że w środę będę na boisku w meczu z Bahią.

[13:16] Fabrizio Romano (Sky): W ostatnich miesiącach nie było żadnych kontaktów na linii Milan-Gremio w sprawie Evertona Soaresa. Brazylijczyk nie miałby nic przeciwko transferowi do ekipy Rossonerich, dla zespołu Il Diavolo 23-latek nie jest priorytetem. Koszty transferu (minimum 40 mln, premie i prowizja dla agentów) oraz możliwa licytacja karty zawodnika z innymi klubami zniechęcają Milan do zakontraktowania reprezentanta Brazylii. Włoski dziennikarz dodaje, że ewentualny transfer 23-latka nie jest jednak sprawą zamkniętą

[00:55] Sky: Jeśli transakcja z udziałem Jordana Veretout, Milan może sięgnąć chociażby po Rodolfo Pizzaro, który na co dzień występuje w CF Monterrey (Meksyk) na pozycji ofensywnego pomocnika. Reprezentant Meksyku posiada klauzulę odejścia w wysokości 8 mln euro i niedawno został zaoferowany ekipie Rossonerich. 

Zawodnik
Wiek
Pozycja
Dodatkowe pozycje
Paszport UE
Liczba spotkań
Minuty na boisku
Bramki
Asysty
Długość umowy
Rodolfo Pizzaro
25
ofensywny pomocnik
lewy napastnik
prawy napastnik
środkowy pomocnik
brak
39
3048
7
5
30.06.2023


[00:50] Mediaset: Milan i AS Roma przedstawili podobną ofertę za Jordana Veretout: 16 mln euro plus 2 mln euro w ramach bonusów. Żaden z klubów nie zamierza podnosić swojej oferty pod względem finansowym. Co najwyżej mogą one zaoferować odpowiedniki, odpowiednio Lucasa Biglię i Grégoire Defrela. Vincenzo Montella preferuje usługi Argentyńczyka. Jeśli chodzi o stanowisko Veretout, Francuz na ten moment wołałby dołączyć do Milanu aniżeli do AS Romy.

Komentarze

 • avatar
  matisiek980115
  Czyli o Torreirze możemy już zapomnieć bo zauważam że mamy zamiar kupić na mus Veretouta. Jeżeli nie on to inny gracz którego mało kto zna chociaz patrząc na statystki ma on nie tak złe
 • avatar
  WMR_Milan_Brasil
  Rodolfo Pizarro raczej nie Pizzaro
 • avatar
  Kamilo
  Coś mi śmierdzi z tym Pizarro. Monterrey zapłaciło za niego 14 mln euro rok temu i dali mu klauzulę w kontrakcie 8 mln? Dla mnie to nie ma sensu, choć sam zawodnik wydaję się ciekawym wzmocnieniem do rotacji składu. Patrzyłem na kilka kompilacji i ma bardzo podobny styl do Paquety więc przy 4-3-1-2 mógłby sie przydać.
 • avatar
  Sapere_aude
  Super nazwiska..
 • avatar
  KAKA22
  Jak tak maja wyglądać te wzmocnienia to idź pan w ch*j.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Od tygodnia tylko w kółko Veretout i Veretout. Już o nim czytać się nie chce.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Sprzedać Castillejo i Hakana i mamy na Evertona który z Paquetą by robili grę z przodu dla Krzysia.
  • avatar
   UEFA
   Tez od dłuższego czasu tak samo myśle
 • avatar
  wabik
  Czy tylko ja tutaj uważam że ściągnięcie Evertona to błąd. Nowy trener preferuje 4-3-1-2 więc gdzie tu miejsce dla Evertona. Jeśli mamy przeznaczyć na niego 40-45 baniek to nie lepszym pomysłem było by ściągnięcie Torreiry który już ma ograną SERIE A ,bądź spróbować Fekira. Cały klub też pokazuje że rezygnuje z gry skrzydłami Samu Borini Laxalt na wylocie więc po co nam wzmacniać skrzydła skoro nie będą używane.